Viki Gabor zachwyca na TikToku, a fani są pełni podziwu. Gwiazda jest nie do poznania!

2021-04-17 12:11 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Viki Gabor dała się poznać większej publiczności w The Voice Kids. Mimo iż nie wygrała show, przeszła ogromną przemianę, nabrała jeszcze większej pewności siebie i dziś śmiało można powiedzieć, że jest wielka gwiazdą. Podziwiają ją nie tylko Polacy, ale także osoby spoza granic naszego kraju. Teraz Viki czaruje na TikToku, a jej przemianą zachwycają się internauci.

Viki Gabor to bez dwóch zdań muzyczna perełka w branży muzycznej. Kiedy wyszła na scenę drugiej edycji The Voice Kids, nikt nie spodziewał się, że osiągnie tak wiele, w tak krótkim czasie! Oczywiście jej głos zachwycał z odcinka na odcinek i mimo iż nie wygrała muzycznego show, to jej kariera potoczyła się najlepiej jak tylko mogła. Viki stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019, którą następnie wygrała. Potem wydała debiutancką płytę - Getaway (Into My Imagination), występowała na licznych koncertach, udzielała wywiadów, rozdawała autografy i rozwijała swoje social media. Oprócz Instagrama, Viki jest aktywna także na TikToku. Jej krótkie materiały wideo połączone z muzyką cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Teraz gwiazda zachwyciła wszystkich ponownie nowym TikTokiem do tego stopnia, że nie mogą uwierzyć w jej przemianę. Kiedyś Viki wyglądała całkiem inaczej!

Tajemnice Viki Gabor | ESKA XD - CD-ROOM #4

Viki Gabor na TikToku

W czwartek 15 kwietnia, Viki Gabor dodała nowego TikToka na swoje konto. Choć jest krótki, to nastolatka zdążyła oczarować już wielu internautów. Od razu pod filmikiem zgromadziło się sporo pozytywnych komentarzy, a jej fani nie mogą uwierzyć w jej przemianę. Od momentu występu Viki w The Voice Kids minęło trochę czasu, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że 14-letnia piosenkarka trochę się zmieniła. Teraz wygląda dojrzalej, a pewność siebie i doświadczenie w branży, którego nabrała dodaje jej tylko blasku i promieni. Co ciekawe, wiele osób zaczęło porównywać ją nawet do amerykańskiej gwiazdy Ariany Grande. O Viki Gabor będzie głośno jeszcze przez długi czas! Zobaczcie jej najnowszego TikToka poniżej. Czyż nie wygląda jak milion dolarów? :)

Najnowsze