Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Zaskakująca deklaracja nastolatki

2022-10-29 20:21
Viki Gabor Malik Montana
Autor: ESKA // Karol Makurat/REPORTER

Federacja HIGH League cieszy się wielką popularnością wśród osób w każdym wieku. Jak się okazuje, wydarzenie nie jest też obojętne 15-letniej Viki Gabor, która wielokrotnie dawała wyraz swojej sympatii względem Malika Montany. Tylko u nas nastoletnia wokalistka wyznała, że nie tylko chętnie wybrałaby się na galę, ale i na niej zaśpiewała.

Viki Gabor fanką HIGH League? Nie jest tajemnicą, że gale freak-fightowe na zawsze zmieniły branżę sportową. Szybko okazało się bowiem, że fani MMA i internauci są w stanie zapłacić więcej za dostęp do walk popularnych osobowości medialnych niż profesjonalnych zawodników. Swoje zainteresowanie galą wyraziła też Viki Gabor. W najnowszym wywiadzie piosenkarka zdradziła nam, co poczuła, gdy dowiedziała się, że jej singiel Afera w mash-upie z Sentino i Alberto został użyty jako jeden z kawałków, do których wychodzili zawodnicy HIGH League 4. Na wybór akurat tego numeru zdecydowała się Mrs. Honey.

Miałam takie: To ja? Niemożliwe! Tyle ludzi było na tym stadionie. Miałam laga, że wybrała tę piosenkę. Bardzo się cieszę. Dla mnie to taki w sumie zaszczyt. (...) To jest bardzo duże wydarzenie. Myślę, że ostatnio robi się większe i większe. (...) Jarałam się strasznie tym - powiedziała.

Zapytana o to, czy chciałaby wystąpić na HIGH League, Viki bez wahania przyznała, że tak.

Viki Gabor na HIGH League 4! Fani przecierali oczy ze zdumienia

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku

Viki Gabor o Maliku i HIGH League

Artystka nigdy nie ukrywała, że jest fanką twórczości Malika Montany. Zapytana o to, czy przystałaby na propozycję pojawienia się na gali, której twarzą jest raper, bez zastanowienia wyznała, że tak.

Pewnie, że tak! To jest fajna gala i dużo fajnych osób na niej jest, dużo fajnych influencerów. Ja chciałabym sobie pooglądać te walki, nie ukrywam. Może kiedyś wpadnę. Chciałam sobie kiedyś tam usiąść i zobaczyć, jak w ogóle to wygląda od środka - przyznała.

Spodziewaliście się, że taka z niej fanka MMA?

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze