Viki Gabor

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland, fot. dagsoon

Viki Gabor na HIGH League 4! Fani przecierali oczy ze zdumienia

2022-09-24 18:00

Viki Gabor nie ukrywa, że jednym z jej ulubionych artystów jest Malik Montana, założyciel federacji High League. Teraz 15-letnia piosenkarka pojawiła się na gali, ale nie osobiście. Jedna z zawodniczek weszła do oktagonu w rytm przeróbki jej wielkiego hitu Afera. Artystka zareagowała na swoim Instagramie.

Gala HIGH League 4 już za nami. Fani widowiska po raz kolejny mogli liczyć na cały wachlarz emocji, o co zadbali bijący się w oktagonie zawodnicy. Wyniki High League 4 okazały się być bowiem sporym zaskoczeniem nawet dla najbardziej zapalonych wielbicieli federacji. W Arenie Gliwice triumfowali między innymi aktywistka Maja Staśko, influencerka Lexy Chaplin oraz broniący pasa mistrzowskiego niskorosłych Mini Majk. Ku zaskoczeniu publiczności, jak i widzów, którzy zdecydowali się na wykupienie dostępu do gali w systemie PPV, na High League obecna była także... Viki Gabor. Co prawda nie osobiście, ale za pośrednictwem swojej muzyki. Młoda wokalistka nie ukrywa, że jest fanką twórczości Malika Montany, założyciela federacji, a teraz jej singiel posłużył jako utwór, do którego do oktagonu wyszła Mrs. Honey. Gwiazda zareagowała na ten fakt na swoim Instagramie. 

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!

Viki Gabor na High League

Fanowski remix piosenki Afera z Sentino i Alberto podbił polskiego YouTube'a, generując blisko dwa miliony odsłon. To właśnie do tego kawałka zdecydowała się wyjść Mrs. Honey, rywalka Mai Staśko. Fakt ten odnotowała sama Viki Gabor, która udostępniła fragment gali na swoim Instagramie, dołączając emoji przedstawiające płacz ze śmiechu. Artystka była wyraźnie rozbawiona faktem, iż jej hit pojawił się na High League. 

Sonda
Kibicujesz karierze Viki Gabor?