VANILLAHAJS - album Tedego & Sir Micha pojawi się na limitowanej kasecie! Gdzie kupić?

2021-04-23 13:10
VANILLAHAJS - album Tedego & Sir Micha pojawi się na limitowanej kasecie! Gdzie kupić?
Autor: Materiały prasowe

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap prezentują trzynasty solowy album warszawskiego rapera Tede zatytułowany „Vanillahajs” na wyjątkowym nośniku - kasecie magnetofonowej. Wydanie szczególne, ponieważ kaseta MC została w całości pokryta charakterystycznym motywem towarzyszącym albumowi w kolorach magenty i turkusu. Nagrana na wysokiej jakości sprzęcie ze swej epoki, stanowi nową jakość na rynku współczesnych wydań kasetowych.

Preorder odbywa się w charakterystyczny dla wytwórni sposób - na zakup kasety, oraz towarzyszącemu mu merchowi, fani mają 72 godziny. Po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona, a ilość limitowanych, zamówionych kaset będzie definiować ostateczny nakład wydawnictwa. Kaseta wraz z innymi powiązanymi z nią pakietami jest dostępna na stronie tede.shop.

Wywiad z Ryfa Ri

Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, który zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach, wynosząc jej brzmienie na  możliwie najlepszy technicznie poziom.

Album „Vanillahajs” promują single: „Na pierwszej linii”, „Wunder-Baum”, „Martwe ziomki”, „Pażałsta” oraz słynne „#Hot16challenge”, który znalazł się na krążku w rozszerzonej wersji.

Choć „Vanillahajs” to bardzo nowoczesny album, to starsi fani TEDE też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a. Oprócz samego artysty na płycie pojawiło się kilku ciekawych gości, uświetniając całe wydawnictwo.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze