VANILLAHAJS - album Tedego & Sir Micha pojawi się na limitowanej kasecie! Gdzie kupić?

i

Autor: Materiały prasowe

VANILLAHAJS - album Tedego & Sir Micha pojawi się na limitowanej kasecie! Gdzie kupić?

2021-04-23 13:10

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap prezentują trzynasty solowy album warszawskiego rapera Tede zatytułowany „Vanillahajs” na wyjątkowym nośniku - kasecie magnetofonowej. Wydanie szczególne, ponieważ kaseta MC została w całości pokryta charakterystycznym motywem towarzyszącym albumowi w kolorach magenty i turkusu. Nagrana na wysokiej jakości sprzęcie ze swej epoki, stanowi nową jakość na rynku współczesnych wydań kasetowych.

Preorder odbywa się w charakterystyczny dla wytwórni sposób - na zakup kasety, oraz towarzyszącemu mu merchowi, fani mają 72 godziny. Po tym czasie sprzedaż zostanie zakończona, a ilość limitowanych, zamówionych kaset będzie definiować ostateczny nakład wydawnictwa. Kaseta wraz z innymi powiązanymi z nią pakietami jest dostępna na stronie tede.shop.

Wywiad z Ryfa Ri

Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, który zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach, wynosząc jej brzmienie na  możliwie najlepszy technicznie poziom.

Album „Vanillahajs” promują single: „Na pierwszej linii”, „Wunder-Baum”, „Martwe ziomki”, „Pażałsta” oraz słynne „#Hot16challenge”, który znalazł się na krążku w rozszerzonej wersji.

Choć „Vanillahajs” to bardzo nowoczesny album, to starsi fani TEDE też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a. Oprócz samego artysty na płycie pojawiło się kilku ciekawych gości, uświetniając całe wydawnictwo.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?