Leć ze mną: Tede & Sir Mich z letnim klipem, który zapowiada album 'KA$ABLANCA REAL'

2021-04-16 14:22 Dominik Pajewski
Leć ze mną: Tede & Sir Mich z letnim klipem, który zapowiada album 'KA$ABLANCA REAL'
Autor: Matriały prasowe

TEDE i Sir Mich prezentują teledysk do najnowszego singla “LEĆ ZE MNĄ”, zapowiadającego zaplanowaną na 18 czerwca 2021 roku płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Utwór jest klasycznym dla duetu wakacyjnym bangerem, stanowiącym prawdziwy hołd dla letnich imprez oraz klimatu słonecznego odpoczynku, za którymi wszyscy tęsknimy po ostatnim roku jeszcze bardziej niż kiedykolwiek.

Całości towarzyszy upalny klip, który raper nagrał podczas wakacji spędzonych w Republice Dominikańskiej. Za montaż odpowiada, nie kto inny jak, Pan Zgrywus. Track jest pierwszym, który nie znalazł się na wydanej już, okrojonej wersji albumu KA$ABLANCA DIGITAL dostępnej w serwisach streamingowych oraz serwisie Youtube. Kawałek znajdzie się dopiero na wersji REAL, której preorder trwa na www.tede.shop.

Wywiad z Ryfa Ri

Na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl nadal trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL”  w wersji na nośnikach: płyty CD, winyli LP oraz klasycznych kaset MC wraz z dedykowanym merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” - Furyminę. Na stronie dostępne są także inne atrakcyjne pakiety i znając podejście do wydawanych przez NWJ projektów, to nie ostatnie słowo warszawskiego kolektywu.

22 marca 2021 roku ukazała się “KA$ABLANCA DIGITAL”, czyli okrojona wersja płyty. Album jest dostępny na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

“Ten album to 20 kawałków, z których 10 dajemy Wam dziś. Mimo tego że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel - utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”. A to dopiero przedsmak tego, co przyniesie czerwiec” - TEDE o albumie “KASABLANCA”.

Raper napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego. Dewizą nadchodzącego krążka jest jasno postawiony cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna, kompletna wersja albumu zawierać będzie aż 20 wyselekcjonowanych numerów.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Najnowsze