Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA, BILETY]

2019-05-14 12:59
Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]
Autor: Park Rozrywki Julinek Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]

Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat! Z tej okazji zapraszamy was na wyjątkowe świętowanie, które zapamiętacie na bardzo długo! Jedną z gwiazd naszego jubileuszu będzie Cleo, która zaśpiewa swoje największe hity! Będzie też okazja wziąć autograf, uścisnąć dłoń oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Kiedy? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie garść szczegółów na ESKA.pl

Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat! Taki jubileusz nie zdarza się co dzień, dlatego postanowiliśmy go uczcić w sposób wyjątkowy. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na urodziny, w czasie których odbędzie się koncert jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek - CLEO! Artystka zaśpiewa swoje największe hity tj. My Słowianie, Zabiore nas oraz Łowcy gwiazd. To nie koniec niespodzianek, dlatego nie może was tam zabraknąć!

Zobacz: Polsat SuperHIT Festival 2019 - GWIAZDY poczuły wakacyjny klimat! [RELACJA ZE SPOTU TV]

Urodziny Julinka 2019 - atrakcje

Oprócz występu naszej pięknej Słowianki będziecie mogli zobaczyć pokaz umiejętności uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku oraz spektakl "Bajkowe Podróże" przygotowany przez aktorów Teatru Prima. Jak na urodziny przystało, będzie również wielki tort urodzinowy!

Stałym elementem będą oczywiście nasze wesołe animacje, zabawa w Krainie Dmuchańcy, na polu do Mini Golfa, placu zabaw z wielką poduszką czy w Parku Linowym. Musicie tu być z nami! To będzie coś naprawdę wyjątkowego! 5. urodziny Park Rozrywki w Julinku już 19 maja 2019!

Urodziny Parku Rozrywki w Julinku 2019 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na 5. urodziny Parku Rozrywki w Julinku 2019? Wejściówki kupicie w dniu wydarzenia na miejscu. Rozpiska cen prezentuje się następująco:

  • 5 PLN - młodzież i dorośli (16+)
  • 48 PLN - dzieci (4-15 lat) - w cenie biletu wstępu: przedstawienia teatralne i pokaz cyrkowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, nieograniczona zabawa w Krainie Dmuchańców, minigolf, żyroskop, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, plac zabaw, samochodziki na pedały, program animacyjny oraz 1 trasa parku linowego dostosowana do wieku dziecka.
  • Dzieci do lat 3 - WSTĘP WOLNY

Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]
Autor: Park Rozrywki Julinek Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]

Park Rozrywki Julinek znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – zaledwie 30 km od Warszawy. To miejsce jedyne w swoim rodzaju nie tylko na mapie Mazowsza i Polski, ale także w skali całego świata. Umiejscowiony na terenie dawnej Bazy Cyrkowej, pielęgnuje cyrkowe tradycje i promuje kulturę teatru. Oferuje więc połączenie wypoczynku w naturze i beztroskiej zabawy dla całej rodziny z kulturą i edukacją. Do dyspozycji Gości Parku jest Kraina Dmuchańców, nowoczesny Park Linowy, pole do Mini Golfa, profesjonalne animacje oraz weekendowe przedstawienia cyrkowe i teatralne. Na miejscu dostępny jest duży parking, hotel, dwie restauracje oraz duża strefa eventowa.

Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]
Autor: Park Rozrywki Julinek Urodziny Julinka 2019 - koncert CLEO rozgrzeje gości! [DATA]
Najnowsze