Polsat SuperHIT Festival 2019 - GWIAZDY poczuły wakacyjny klimat! [RELACJA ZE SPOTU TV]

2019-05-02 20:19 RW
Polsat SuperHIT Festival 2019 - GWIAZDY poczuły wakacyjny klimat! [RELACJA WIDEO]
Autor: ESKA Polsat SuperHIT Festival 2019 - GWIAZDY poczuły wakacyjny klimat! [RELACJA WIDEO]

Polsat SuperHit Festival 2019 rozgrzeje publiczność w Sopocie, przed telewizorami, a także internautów od 24 do 26 maja. Na scenie pojawią się największe muzyczne gwiazdy. Czy są już gotowe do swojego występu? Jakie utwory wykonają? Przekonajcie się oglądając relację wideo ze spotu Polsat SuperHit Festival - na ESKA.pl!

Piasek, szum fal, mewy, słońce - to wszystko podczas tworzenia spotu Polsat SuperHit Festival 2019! Gwiazdy poczuły wakacyjny klimat, a jeszcze goręcej i bardziej wakacyjnie będzie 24, 25 i 26 maja w Sopocie. Jak przygotowują się gwiazdy do swojego występu? Jaki utwór wykona Grzegorz Hyży, a jaką niespodziankę szykuje Enej? Czy Margaret przygotowała już stylizację na występ podczas Polsat SuperHit Festival 2019? Przekonajcie się oglądając relację wideo z pierwszych przygotowań do tego gorącego wydarzenia! Zaprasza Radio ESKA, ESKA TV i Super Express.

Polsat SuperHit Festival 2019 - gwiazdy gotowe do występu?

Polsat SuperHit Festival 2019 to zdecydowanie najgorętsze wydarzenie muzyczne w tym roku. Na jednej scenie spotkają się artyści, których hity w ostatnich miesiącach nie schodziły ze szczytów radiowych list hitów. Margaret w Sopocie zaśpiewa dwa hity: Byle jak oraz In My Cabana, natomiast Grzegorz Hyży wykona utwór pt. Niech pomyślą, że to ja - z płyty Momenty. Artysta już wie, że jeśli drugi rok z rzędu zdobędzie statuetkę w kategorii Najlepszy Radiowy Hit Roku, to zadedykuje ją fanom!

Zespół Enej zapowiedział, że na scenie w Operze Leśnej wykona hit Zagubiony w zupełnie nowej aranżacji, która wszystkich zaskoczy. Michał Szczygieł wykona utwór pt. Nic tu po mnie, a Sarsa wykona piosenkę zatytułowaną Zakryj. Wokalistka zdradziła, że ma kilka pomysłów na swój występ i na pewno nie zabraknie niespodzianek. Czy ma już gotową stylizację na występ? 

Nie, jeszcze nie mam, bo zawsze zmieniam wszystko na ostatnią chwilę. Tak naprawdę jestem teraz w fazie myślenia o muzyce, o tym, jak zaaranżujemy utwór i co się będzie działo na scenie. Myślę, że będzie wakacyjnie!

To będzie z pewnością najważniejsze muzyczne wydarzenie tej wiosny! Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów – tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych. Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie.

Najnowsze