Ula Kowalska - wygrała show Mali Giganci 3. Zobaczymy ją w The Four?

2020-02-12 15:26 MK
Ula Kowalska
Autor: YouTube/Ula Kowalska

Już w marcu, na antenie Polsatu zadebiutuje całkowicie nowe show muzyczne - The Four. Bitwa o sławę. Czy jedną z uczestniczek, których zmagania będziemy mogli podziwiać, będzie Ula Kowalska - zwyciężczyni trzeciej edycji programu Mali Giganci? Tego chcą między innymi Saszan, Viki Gabor oraz Roksana Węgiel. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Ula Kowalska rozważa udział w The Four. Bitwa o sławę? Wszystko na to wskazuje! Młoda wokalistka dała się poznać szerszej publiczności w 2017 roku, kiedy to została gwiazdą trzeciej edycji popularnego show telewizyjnego Mali Giganci. Jej opiekunką była wówczas prezenterka Omenaa Mensah. Po odniesieniu zwycięstwa w programie, Ula Kowalska postanowiła jeszcze bardziej zawalczyć o swoją pozycję w show-biznesie. Podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji Junior 2017 roku, wokalistka wystąpiła na scenie z utworem Jestem jaka jestem. Niestety, mimo pochlebnych recenzji, przegrała jednym punktem z Alicją Regą, która dostała możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursie.

Dziś, Ula Kowalska jest bardzo aktywna w sieci. Zarówno na YouTubie czy też na Instagramie można posłuchać coverów w jej wykonaniu. Pod koniec stycznia, nastoletnia wokalistka udostępniła na swoim insta nagranie, na którym słychać, jak śpiewa utwór z repertuaru Duy Lipy. W opisie, Ula zapytała czy powinna zgłosić się do programu The Four. Bitwa o sławę, który już w marcu wystartuje na antenie Polsatu. Jak można się było spodziewać, pod postem pojawiła się lawina komentarzy zachęcających zwyciężczynię Małych Gigantów do spróbowania swoich sił w show!

Ula Kowalska w The Four. Bitwa o sławę?

Wśród osób, które zachęcają Ulę Kowalską do wzięcia udziału w The Four. Bitwa o sławę znalazło się też sporo gwiazd. Za pośrednictwem funkcji stories oraz komentarzy, pomysł nastolatki poparły między innymi Saszan, Roksana Węgiel, Viki Gabor czy też Wiktoria Zwolińska - uczestniczka tegorocznej edycji The Voice Kids. Czy i tym razem Ula mogłaby liczyć na zwycięstwo?

Najnowsze