Ukryte gify na Instagramie - jak je znaleźć i dlaczego są takie wyjątkowe? Teraz poczujesz się jak influencer!

2021-08-02 14:59
instagram
Autor: pixabay.com

Popularność Instagrama jest niebywała. To wszystko przez możliwości i co chwile nowe funkcje, które wprowadzane są co jakiś czas przez twórców aplikacji. Jednym z fajniejszych dodatków przy relacjach na Instagramie są tak zwane gify i naklejki. Jak znaleźć te delikatne i oryginalne, które nie wyświetlają się po wpisaniu prostego hasła? Jest na to sposób!

Ukryte gify na Instagramie - jak je znaleźć i dlaczego są takie wyjątkowe? Instagram to baza przepięknych zdjęć, ale od pewnego czasu również baza 24-godzinnych relacji. Każdy użytkownik może opublikować tam nie tylko zdjęcie, ale też materiał wideo i ubrać go w przeróżne dodatki. Do wyboru są filtry, hashtagi, lokalizacje, oznaczenia osób, quizy, ramki z pytaniami, a także emotki i naklejki. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy w lupce wpisać odpowiednie słowo. Czasami jednak jest tak, że bardzo do swojej relacji chcemy dodać gif, lecz nie możemy go znaleźć. Wpisujemy hasła na różne sposoby, a nasze poszukiwania są na marne. Jak znaleźć piękne i oryginalne gify, które pojawiają się na profilach popularnych influencerek? Teraz to żaden problem! Wystarczy wpisać tajne hasło, a gify i naklejki ukażą się naszym oczom!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Ukryte gify na Instagramie - gdzie szukać?

Jak znaleźć oryginalne, a zarazem piękne gify i naklejki na InstaStories? To żaden problem! W wyszukiwarkę gifów należy wpisać hasło mery.1, lamapamama, cofezim, scriptbynora, laurenblair lub rizzprints. Od teraz możesz cieszyć się wyjątkowymi naklejkami, których pozazdroszczą Ci Twoi obserwatorzy! Na filmiku poniżej możesz zobaczyć jak one wyglądają. To wszystko od dziewczyn z @socialspotpl.

Najnowsze