Ukryta wiadomość w teledysku Maty. Fanów mocno wmurowało

2021-09-28 16:18
Ukryta wiadomość w teledysku Maty. Fanów mocno wmurowało
Autor: Kacper Kolenda/REPORTER / EAST NEWS Ukryta wiadomość w teledysku Maty. Fanów mocno wmurowało

Mata nie zwalnia tempa i po sukcesie z megahitem Kiss cam (podryw roku) oraz Papuga we współpracy z Quebonafide oraz Malikiem Montana, zaskakuje ujawniając swoją kolejną muzyczną twarz. Artysta na kilka dni przed premierą drugiego albumu wydał singiel z teledyskiem, w którym ukryta jest tajemnicza wiadomość.

Ukryta wiadomość w teledysku Maty nie powinna nikogo dziwić. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów przyzwyczaił już swoich fanów do niecodziennych zachowań i rozwiązań związanych z muzyczną przygodą. Śpiewał już o tym, że 100 dni pozostało mu do matury, opowiedział o tym, co robili jego koledzy w szkole, wyraził swoje zdanie na temat zakazu spożywania napojów wyskokowych na warszawskich schodkach przy Wiśle. Ostatnio nawet zarapował o tym, że gdy dzwoni Papuga, to wszystko musi się udać. A teraz? Michał Matczak poszedł o krok dalej, przy okazji promocji swojego albumu. Postanowił zaprezentować się w odważnej roli i metaforycznie pokazać, że na co dzień dotykają nas różne problemy. 

Mata, Quebonafide i Malik Montana - piosenka Papuga i UKRYTE znaczenia w klipie

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Mata - ukryta wiadomość

Mata zaskoczył utworem zatytułowanym Szmata, który w kategorii muzyka błyskawicznie znalazł się na szczycie. Jeszcze większe zaskoczenie jest w momencie, gdy ogląda się teledysk. Fani zauważyli, że artysta w 2 minucie 34 sekundzie umieścił numer telefonu. Momentalnie, popularni twórcy podchwycili temat i zaczęli pod podany numer i nagrywać z tego relację. Okazało się, że Mata w swoim klipie umieścił kontakt do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Co raper miał na myśli? Na jakiś czas pozostanie to tajemnicą. 

WIDEO 18+

Koncert Młodego Matczaka ma być największym wydarzeniem w rodzimym hip-hopie. Planowany na 2 października solowy koncert Maty przebił sprzedażą festiwale muzyczne i największe koncerty ostatnich lat. Lotnisko Bemowo miało być gwarantem dla frekwencyjnego sukcesu. Udało się, na dwa tygodnie przed wydarzeniem organizatorzy ogłosili sold out.

Utwory: Kiss cam (podryw roku), Papuga i Szmata promują drugie wydawnictwo Maty zatytułowane Młody Matczak, które ukaże się 1 października. Autorką zdjęcia okładkowego nowej płyty reprezentanta SBM Label jest czołowa polska fotografka Zuza Krajewska, a za projekt graficzny odpowiada Mateusz Machalski.

Najnowsze