Mata, Quebonafide i Malik Montana - piosenka Papuga i UKRYTE znaczenia w klipie

2021-09-04 13:15
Mata, Quebonafide i Malik Montana - piosenka Papuga i UKRYTE znaczenia w klipie
Autor: screen z teledysku na YouTube: Mata - Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana / fot. SBM Label Mata, Quebonafide i Malik Montana - piosenka Papuga i UKRYTE znaczenia w klipie

Mata powrócił z czwartym singlem promującym jego zbliżający się album. Utwór Papuga, na którym udzielili się Quebonafide oraz Malik Montana jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale SBM Label na YouTube.

Mata, Quebonafide i Malik Montana - piosenka Papuga pojawiła się niespodziewanie 1 września 2021. Ciężko wyobrazić sobie lepsze rozpoczęcie roku szkolnego od tego, w którym trzech topowych raperów prezentuje nam wspólny kawałek. Owocem tej niespodziewanej współpracy Maty, Quebonafide oraz Malika Montany jest utwór "Papuga", czyli czwarty singiel promujący zbliżającą się płytę Michała. 

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Mata - piosenka Papuga

Utworowi towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Igora Ignacego Leśniewskiego, w którym znajdziemy każdego z trójki raperów. Młody Matczak, bo tak będzie nazywać się drugie wydawnictwo reprezentanta SBM Label, trafi na półki sklepowe już 21 września, a preorder można nadal zamawiać przez SBM Store. Spragnieni koncertów słuchacze będą mogli usłyszeć album na żywo już 2 października podczas wyjątkowego koncertu na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Aktualnie w sprzedaży jest ostatnia pula biletów, którą znajdziecie na 33mata.pl.

Mata - ukryte znaczenia w teledysku

Mata nie musi się niczym martwić, bo dzwoni papuga i wszystko musi się udać. W klipie ukryto wiele znaczeń np.:

  • Mata rzuca karty 2 czarny żołądź i 7 czerwone serce, czyli najgorsze rozdanie w pokerze. Jednak w momencie, gdy dzwoni papuga, to na pewno się uda!
  • Quebonafide nie martwi się pozwami, bo ma dobrego "papugę"
Najnowsze