Ukryta funkcja w Messengerze 2023. Czy wiedzieliście, że tak można?!

i

Autor: Nikolas Kokovlis / NurPhoto / NurPhoto via AFP Ukryta funkcja w Messengerze 2023. Czy wiedzieliście, że tak można?!

TECHNOLOGIA

Ukryta funkcja w Messengerze 2023. Czy wiedzieliście, że tak można?!

2023-06-09 11:24

Ukryta funkcja na Messengerze 2023 szybko może zyskać waszą sympatię. Osoby odpowiedzialne za technologię w najpopularniejszym komunikatorze świata postawiły na to, by konwersacja wyglądała po prostu ciekawiej i ładniej. Oprócz nowych awatarów, nieustannie aktualizowanych gifów, z których można korzystać pisząc ze znajomych, dodano coś jeszcze. To naprawdę jest dobre rozwiązanie!

Spis treści

  1. Ukryta funkcja w Messengerze 2023 - co nowego?

Ukryta funkcja w Messengerze 2023 na pewno wam się przyda i gdy tylko ją poznacie za naszym pośrednictwem, to wielokrotnie będziecie z niej korzystać. A trzeba zauważyć, iż wprowadzona została ona bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi. Udało się właśnie wprowadzić kilka nowych rozwiązań bez wprowadzania przerw technicznych. Nowe opcje na Messengerze 2023, to chociażby większy wybór motywów czatu, więcej naklejek do pobrania, spersonalizowane awatary oraz jeszcze więcej gifów. Choć, jak wynika z informacji podanej przez właścicieli komunikatora, w tym roku postawiono nacisk na większe bezpieczeństwo naszych wiadomości. Inżynierowie pracują nad rozszerzeniem szyfrowania typu end-to-end, by nie pojawiały się luki w zabezpieczeniach prywatności.

Messenger - jak odczytać wiadomość bez potwierdzenia? To bardzo proste! [INSTRUKCJA]

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Ukryta funkcja w Messengerze 2023 - co nowego?

Korzystanie z Messengera po kilku awariach ma być przyjemniejsze. Tak zapowiadali inżynierowie nieustannie pracujący nad nowinkami. Teraz dodano opcję, dzięki której wasza wiadomość zostaje okraszona ogniem, czy serduszkami, a nawet skryta jako prezent. Trzeba na nią kliknąć, by została odpakowana i dopiero wtedy wasz znajomy dowiaduje się, co do niego napisaliście.

Nowa opcja na Messengerze wygląda bardzo ładnie i na pewno urozmaici waszą rozmowę. Jak ją włączyć? W momencie pisania, po prawej stronie pojawia się ikonka lupy. Należy na nią kliknąć i to tyle. Działa to w sposób następujący i póki co, tylko na smartfonach: