Udział w The Voice Kids gwarancją sukcesu na Eurowizji Junior? Oni brali udział w show!

2019-11-30 11:51
Eurowizja Junior 2019
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Ostatnie dwa lata to prawdziwe pasmo sukcesów dla naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior. Dwa razy z rzędu, to właśnie polskie reprezentantki okazały się być najlepsze spośród wszystkich uczestników, którzy brali udział w wydarzeniu. Zarówno Roksana Węgiel, jak i Viki Gabor zaczynały swoje kariery w The Voice Kids. Okazuje się, że ten program to prawdziwa kuźnia talentów. Którzy reprezentanci poszczególnych krajów również stawiali pierwsze kroki w formacie? Sprawdź na ESKA.pl.

Dotarcie do finału The Voice Kids to gwarancja sukcesu na Eurowizji Junior? Wszystko na to wskazuje! Format skierowany do nieletnich uczestników cieszy się popularnością na całym świecie. W Polsce, show The Voice Kids zadebiutowało na antenie telewizyjnej Dwójki w styczniu 2018 roku i przez dwie edycje, wylansowało prawdziwe gwiazdy muzyki młodego pokolenia. Dwie z nich - Roksana Węgiel oraz Viki Gabor dostały nawet możliwość reprezentowania naszego kraju podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych, czyli Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dziewczyny nie zmarnowały danej im szansy i obie zwyciężyły, dokonując czegoś, co nie miało miejsca w przeszłości. Mianowicie, Polska jest pierwszym krajem w historii, który zwyciężył dwa razy z rzędu! Jak się okazuje, nie tylko my wysłaliśmy uczestniczki The Voice Kids na Eurowizję Junior. Również w innych krajach to właśnie uczestnicy tego talent show dostawali szansę reprezentowania swojego kraju. Lista jest naprawdę długa i imponująca!

Gwiazdy The Voice Kids na Eurowizji Junior

W tym roku, w Eurowizji Junior udział wzięło dziewiętnaście krajów. Aż czwórka uczestników ze ścisłej piątki zaczynała swoje kariery właśnie w The Voice Kids. Viki Gabor była finalistką w programie, podobnie jak Melania z Hiszpanii czy Carla z Francji. Również laureat drugiego miejsca, reprezentant Kazachstanu - Yerzhan Maxim, brał udział w lokalnym The Voice Kids, gdzie zwyciężył.

W przypadku Eurowizji Junior 2018, artystki z największą ilością punktów - Roksana Węgiel oraz Angélina z Franci także były zwyciężczyniami programu The Voice Kids. Trzecia edycja polskiej edycji programu będzie miała swoją premierę w Nowy Rok - 1 stycznia 2020 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze