Liza Misnikova wygra The Voice Kids 3? Tajemnica jej udziału w show ujawniona przed premierą!

2020-02-08 11:04 RW
Liza Misnikova wygra The Voice Kids 3? Tajemnica jej udziału w show ujawniona przed premierą!
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Liza Misnikova wygra The Voice Kids 3? Tajemnica jej udziału w show ujawniona przed premierą!

The Voice Kids 3 jest kolejną szansą dla utalentowanych wokalnie, najlepiej zapowiadających się, najbardziej rozśpiewanych dzieci. Historyczną, pierwszą edycję zwyciężyła Roksana Węgiel. W jej ślady poszła Anika Dąbrowska. Jak się teraz okazuje jedną z uczestniczek będzie Liza Misnikova! Skąd to wiemy? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów - na ESKA.pl!

The Voice Kids 3 wzbudza coraz większą uwagę, ale nic dziwnego, w końcu do premiery kolejnej edycji hitowego programu pozostało już naprawdę niewiele czasu. Program, w czasie którego po raz trzeci wyławiany będzie najlepszy, najbardziej utalentowany uczestnik młodego pokolenia, powróci na antenę telewizyjną w Nowy Rok. Widzowie czekają na pierwszy odcinek, ale wyczekują również ogłoszenia wszystkich uczestników mających szansę na zwycięstwo i tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Niespodziewanie tajemnica udziału jednej z uczestniczek wyszła na jaw. Wiadomo już, że w trzeciej odsłonie The Voice Kids pojawi się Liza Misnikova, a dowiedzieliśmy się tego, podczas transmisji na żywo Eurowizji Junior 2019. Liza reprezentowała bowiem Białoruś podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który miał miejsce w Gliwicach. Duże zaskoczenie? Ciekawe do którego z trenerów dołączy!

Zobacz: The Voice Kids 3 - oficjalna data premiery pierwszego odcinka. Kto w jury?

The Voice Kids 3 - Liza Misnikova

Informację o tym, że Liza Misnikova wzięła udział w trzeciej edycji The Voice Kids ujawnił Artur Orzech, czyli eurowizyjny komentator. Zdradził, że reprezentantka Białorusi - Liza Misnikova - pojawi się w The Voice Kids 3,  a co więcej ujawnił, że dojdzie bardzo daleko. Biorąc pod uwagę talent 14-letniej wokalistki można się spodziewać, że dojdzie do finału. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się śledząc od stycznia talent-show dla najmłodszych.

Artur Orzech powiedział:

Dziewczynka ma bardzo silne związki z Polską. Kocha nasz kraj do tego stopnia, że wzięła udział w nagraniach do trzeciej edycji programu The Voice Kids, gdzie, jak możemy już zdradzić, odniosła spore sukcesy.

Liza Misnikova - kim jest?

Liza Misnikova urodziła się 1 lutego 2005 roku. W Mińsku uczy się w gimnazjum, a od pięciu lat uczęszcza na lekcje śpiewu i choreografi. Liza reprezentowała Białoruś, podczas Eurowizji Junior 2019, który ostatecznie wygrała Viki Gabor z Polski. 14-letnia wokalistka w Gliwicach zaśpiewała piosenkę pt. Pepeleny, która dotyczy zmian i patrzenia na daną sprawę z różnych perspektyw. Sama jest zdania, że w życiu wystarczy drobna zmiana, by cieszyć się z dużego sukcesu. Liza oprócz śpiewania lubi gotować, grać na pianinie i chodzić z przyjaciółmi do kina. 

Najnowsze