Uczestniczka Tańca z Gwiazdami wykonała 'Ona by tak chciała'. Planuje zatańczyć do tego hitu?

2019-09-23 11:15 A.D.
Taniec z Gwiazdami
Autor: Materiały prasowe / Polsat

Jesienna edycja Tańca z Gwiazdami z każdym odcinkiem nabiera rozpędu. Uczestnicy mają coraz trudniejsze zadania, a w każdym odcinku pożegnać będziemy musieli jedną z par. Pomiędzy trudnymi ćwiczeniami, każdy z nich musi znaleźć czas na prowadzenie własnej kariery. Jedna z uczestniczek nagrała między innymi ciekawy cover!

Każda edycja Tańca z Gwiazdami budzi wielkie emocje. W obecnej możemy zobaczyć wiele popularnych gwiazd muzyki. Wśród nich jest również Magda Bereda, która popularność zdobyła dzięki nagrywanym przez siebie filmikom i utworom muzycznym również własnego autorstwa. Dziewczyna specjalizuje się również w wywiadach z gwiazdami. Mimo wielu ciężkich i męczących treningów do programu, wciąż znajduje czas, by zaskakiwać czymś fanów. 

Zobacz też: Polka zaśpiewała z Michaelem Buble podczas koncertu. Znacie ją z The Voice of Poland!

Magda Bereda śpiewa Ona by tak chciała. Jak brzmi w jej wersji? 

Magda Bereda przygotowała dla swoich fanów małą, muzyczną niespodziankę. Gwiazda opublikowała na swoim Facebooku pierwszą zwrotkę wykonanego przez siebie utworu Ona by tak chciała. Fani szybko zachwycili się nie tylko wykonaniem, ale i samą odwagą! Nie każdy wykonawca miałby tyle dystansu do siebie, by sięgnąć po ten nowy hit jesieni. Możecie go posłuchać poniżej! Z pewnością wielu z nas chciałoby by utwór towarzyszył również Magdzie na parkiecie. Może tak się stanie? 

Najnowsze