Polka zaśpiewała z Michaelem Buble podczas koncertu. Znacie ją z The Voice of Poland!

2019-09-21 16:37 A.D.
Karolina
Autor: Facebook/https://www.facebook.com/watch/?v=532541190914414

Za nami kolejna wizyta Michaela Buble w naszym kraju. Artysta jak zwykle przeszedł samego siebie podczas koncertów, które odbyły się w Łodzi i Krakowie. Wokalista zawitał do naszego kraju w ramach trasy Love. Obok niego gwiazdą wieczoru stała się przez przypadek pewna fanka! Ten głos z pewnością znacie z The Voice of Poland!

Michael Buble lubi zaskakiwać. Tym razem to jednak jego zaskoczyła jedna z fanek, gdy wsparła go swoim śpiewem w utworze When I fall In Love. Dziewczyna stanęła w pierwszym rzędzie i miała ze sobą specjalny baner z napisem I WANNA SING WITH YOU. Była to Karolina Leszko, którą z pewnością pamiętają widzowie The Voice of Poland. Artysta nie wiedział, że zupełnie przez przypadek trafił na wspaniałą wokalistkę. Po skończonym wykonaniu zapytał Karolinę: - Mogę cię o coś zapytać? Czy jesteś tu wielką gwiazdą piosenki, a ja nie miałem o tym pojęcia lub coś w tym stylu? To było ku***sko niesamowite! 

Zobacz też: Magda Bereda zaśpiewała swoją wersję Despacito w Tańcu z Gwiazdami!

Karolina Leszko - kim jest? 

Karolinę Leszko poznaliśmy w roku 2011 podczas przesłuchań w ciemno do programu The Voice of Poland na Lubelszczyźnie. Wykonała Bleeding Love z repertuaru Leony Lewis i odkręciła aż trzy fotele. Jej trenerką została wtedy Kayah. Dziewczyna ponownie spróbowała swoich sił w show w 2015. Wtedy udało jej się zachwycić wszystkich jurorów. Tym razem dołączyła do drużyny Andrzeja Piasecznego. W 2017 nagrała singiel Oboje wiemy. Jej występ z Michaelem Buble możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze