Typowe teksty rodzeństwa - czy potrafisz je dokonczyć? QUIZ

2020-11-12 13:07 Ewelina Kulasza
rodzeństwo
Autor: pixabay.com

W życiu każdego rodzeństwa są zgrzyty, bijatyki, ale też solidarność. Kłócenie się o słodycze, wyganianie z pokoju czy skarżenie mamie, to codzienność w niejednym domu. Podczas takich sytuacji zawsze z ust rodzeństwa padają przeróżne słowa. Czy potrafisz je dokończyć? Zmierz się z naszym quizem na ESKA.pl.

Na początku młodsze rodzeństwo słodko się ze sobą bawi i dzieli zabawkami na każdym kroku. Jednak w końcu przychodzi okres dorastania i wtedy dopiero się zaczyna. Zgrzyty, kłótnie, skarżenie mamie, a nawet lekkie popychanie. Jedno denerwuje drugie i tak w kółko, a rodzice czasem już nie mogą wytrzymać i rozdzielają kłótliwe rodzeństwo. Dodatkowo z wiekiem ich fantazja bardziej szaleje i potrafią wymyślać nowe teksty, które rzucają w kierunku brata czy też siostry. Niektóre są tak typowe, że usłyszeć je można w każdym polskim domu, a część to nowości, które i tak szybko pojawiają się na stałe w młodzieżowym slangu. Pomimo braterskich czy siostrzanych zgrzytów, rodzeństwo potrafi być ze sobą solidarne i stać murem na podwórku wśród znajomych.

Czy potrafisz dokończyć typowe teksty rodzeństwa? Z pewnością większość z nich używałeś razem ze swoim bratem lub siostrą. Zmierz się z naszym quizem poniżej, baw się dobrze i powspominaj stare czasy. Powodzenia!

Tydzień na diecie fast food [EFEKTY] | ESKA XD - fitvlog #8
Najnowsze