Tymek rozwinął skrzydła. Płyta FIT o dążeniu do celu! [PIOSENKI]

2020-03-20 15:29 RW
Tymek rozwinął skrzydła. Płyta FIT o dążeniu do celu! [PIOSENKI]
Autor: screen z teledysku na YouTube: TYMEK - ECSTASY FIT. WAC TOJA ( PRODBY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM ) Tymek rozwinął skrzydła. Płyta FIT o dążeniu do celu! [PIOSENKI]

Dla każdego artysty najważniejsze jest to, by stworzyć dobry krążek, który będzie cieszył fanów, ale również pozwoli rozwinąć skrzydła twórcy. By to osiągnąć, można wspólnie z kimś napisać kawałki lub zaprosić kogoś do współpracy. Po taki zabieg sięgnął ostatnio Tymek!

FIT jak sama nazwa mówi, jest albumem, na którym fani rapera znajdą same kolaboracje! Dodatkowo nie będą to byle jacy goście, gdyż Tymek zadbał o bardzo wysoki poziom najnowszego materiału. Na albumie usłyszycie: Tede, Wac Toję, Kizo, PlanBe oraz wielu innych. Wśród zapowiadanych kawałków znalazły się również te, które artysta już udostępnił na swoim kanale na YouTube. Są to: Milion nagrany z PlanBe, 94’ z Kizo i Szpaku, Nieśmiertelność z Bonsonem czy Ecstasy z Wac Toją. To jednak zaledwie zapowiedź tego, co czeka na fanów na krążku!

Tymek - nowa płyta FIT

Jak napisał Tymek: - FIT to dopasowanie. FIT to dążenie do celu. Ale i przyjaźń współpraca miłość styl. I praca nad samym sobą. O tych wszystkich kwestiach opowiedział raper, współpracując z innymi i tworząc aż 18 kawałków. Nie możecie tego przegapić!

 1. Rainman (Ft. Tede & Trill Pem)
 2. JestemTymek
 3. Radość (Ft. Nabo Nassib Fonabo)
 4. Kłapią Gębą (Ft. FLEXLIKEKEV & Qry)
 5. Wokół Cieni (Ft. Oki & Wac Toja)
 6. Diamentowe Serca
 7. Dziwoląg
 8. Jednym Wózkiem
 9. Anioły i Demony (Ft. Big Scythe & Deys)
 10. Milion
 11. Ciągle W Trasie (Ft. Trill Pem & Wac Toja)
 12. Nieśmiertelność
 13. 94
 14. Twarze
 15. Wolny
 16. Biznes
 17. Pesto
Najnowsze