Quebonafide się pomylił! Premiera płyty Romantic Psycho przesunięta: ‘Gapa ze mnie’

2020-03-21 16:13
Quebonafide się pomylił! Premiera płyty Romantic Psycho przesunięta: ‘Gapa ze mnie’
Autor: Instagram/quebahombre /// Romantic Psycho - album cover Quebonafide się pomylił! Premiera płyty Romantic Psycho przesunięta: ‘Gapa ze mnie’

Romantic Psycho jest tytułem, na który czekają tysiące polskich fanów. Quebonafide rozbił bank zmieniając wizerunek, ale również wypuszczając piosenki zapowiadające materiał. Mowa o tytułowym Romantic Psycho, sentymentalnym Jesień i miłosnym Przytobie. Jak się teraz okazało, artysta zaskoczył samego siebie! O co chodzi? Temat przybliżamy na ESKA.pl!

Nowa płyta Quebonafide, to jeden z najgorętszych, najbardziej wyczekiwanych materiałów tego roku. Do tej pory, Kuba Grabowski kojarzony był przede wszystkim z licznymi tatuażami, które zdobiły jego tors, ręce oraz szyję, ale również z ekstrawaganckimi fryzurami. W lutym artysta wrócił na rynek muzyczny w zupełnie nowej, a zarazem starej odsłonie. Już bez tatuaży, w czarnych włosach i okularach, niczym w czasach, gdy chodził do szkoły. Jeszcze nie wiadomo, skąd rapera taka przemiana, ale być może dowiemy się tego słuchając nadchodzącej płyty. Quebo kilkanaście dni temu zapowiedział za pośrednictwem InstaStories, że album Romantic Psycho premierowo pojawi się 20 marca. Krążek kupić można było wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego artysty. Nie będzie dostępna w żadnym sklepie muzycznym. W dniu premiery wydawnictwa okazało się, że Quebonafide źle spojrzał na kalendarz i pomylił się, co do dnia wysyłki płyt. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Quebonafide - kiedy płyta Romantic Psycho?

Romantic Psycho, czyli płyta Quebonafide miała mieć premierę 20 marca 2020. Miała, bo jak się okazało raper pomylił daty i nie spojrzał, że 20.03.2020, to dzień, kiedy tłocznia powinna wysłać krążki do sklepu. Dopiero w sklepie rozpocznie się pakowanie i ostateczne przygotowywanie do wysyłki. Quebo przeprosił wszystkich za swoją pomyłkę pisząc: 

Kochani! Gapa ze mnie! Pomyłka, dzisiaj tłocznia dostarcza płyty do magazynu Queshopu i zaczynamy żmudny etap przygotowania Waszych paczek do wysyłki. Wasze preordery trafią do Was pod koniec przyszłego tygodnia.

- przyznał się raper. Zasugerował jednocześnie, że album nie pojawi się w streamingu. Quebonafide obiecał, że wyłączność otrzymają najpierw osoby, które zakupiły krążek w oficjalnym sklepie QueShop:

Nie martwcie się, nikt tego albumu nie usłyszy przed Wami, a po Was tylko Ci, którzy będziecie chcieli, żeby usłyszeli. Ściskam!

Quebonafide, jak każdy człowiek ma prawo do pomyłki. Choć nie musiał, to wpadł na pomysł, że w ramach przeprosin ujawni dwóch artystów, którzy pojawią się gościnnie na Romantic Psycho. Kto to taki? Tego dowiemy się lada chwila! 

Quebonafide z powodzeniem zaskakuje swoich fanów. Śmiało można przyznać, że swoim najnowszym materiałem rozbił bank jeszcze przed premierą. Wszystko za sprawą utworu tytułowego, wydanego bez zapowiedzi, a także bardzo sentymentalnego singla zatytułowanego Jesień, do którego teledysk na YouTube w miesiąc przekroczył barierę 10 milionów wyświetleń. Ostatnim wydanym utworem jest kawałek Przytobie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze