Tym utworem Viki Gabor i Margaret szokują. "Cute" ma szansę stać się hitem tego roku!

2022-12-06 16:15
Tym utworem Viki Gabor i Margaret szokują. Cute ma szansę stać się hitem tego roku!
Autor: Screen z YouTube: Viki Gabor, Margaret - Cute (Official Video) / Viki Gabor Tym utworem Viki Gabor i Margaret szokują. "Cute" ma szansę stać się hitem tego roku!

Viki Gabor jest niewątpliwie jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. W roku 2022 wydała swój kolejny album "ID". To na nim znalazła się jej piosenka z Margaret - "Cute". Dla ich fanów to idealny prezent na Mikołajki, właśnie tego dnia dziewczyny wydały wspólny teledysk. Ma szansę stać się kolejnym hitem tych artystek?

Powstanie duetu Margaret z Viki Gabor zostało zapowiedziane już dawno. Fani obu artystek nie mogli się doczekać. W końcu trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawe połączenie. Utwór, który dziewczyny nagrały razem, pojawił się na najnowszym albumie, wydanym przez Gabor w listopadzie 2022. Na swoim kanale YouTube już wcześniej wstawiła teaser teledysku, na którym pokazane zostały jego fragmenty. Zapowiedziała wtedy, że pojawi się on w sieci już 6 grudnia. To idealny prezent mikołajkowy dla ich słuchaczy! Głosy wokalistek brzmią razem naprawdę dobrze, a piosenka ma potencjał na to, aby stać się ogromnym hitem.

Viki Gabor odsłania przed Wami swoje prawdziwe ID! Nowa płyta idealna na jesienne wieczory

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Viki Gabor i Margaret "Cute"

Najnowszy utwór Viki Gabor i Margaret przynosi wiele emocji. W końcu to naprawdę interesujące połączenie! Piosenka dziewczyn brzmi naprawdę fantastycznie, idealnie łączą ze sobą swoje głosy, a fani są zachwyceni. Trzeba przyznać, że jest to nowoczesny numer, który wpasowuje się we współczesne hity. Ma szansę stać się kolejnym hitem tych artystek!

Viki Gabor "ID"

Viki Gabor wydała już drugi album w swojej karierze. Trzeba przyznać, że jest to imponujący wynik, zważywszy na to, że ta zdolna wokalistka ma dopiero 15 lat! Na płycie znajduje się 12 piosenek, w tym "Cute" z Margaret, "Napad na serce", czy "Barbie", którym narobiła sporo szumu! Pośród nich znajduje się piosenka, którą dziewczyna napisała i skomponowała sama, a mianowicie "3:30". Tym albumem Viki Gabor przedstawia to kim jest!

Sonda
Podoba Ci się utwór Viki Gabor i Margaret?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze