Twórczość Kory to świętość - Ralph Kaminski w Radiu ESKA o najnowszej płycie

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

'Twórczość Kory to świętość' - Ralph Kaminski w Radiu ESKA o swojej najnowszej płycie

2021-10-21 16:05

Ralph Kaminski ma już na koncie dwa albumy z autorskim materiałem - Morze oraz Młodość. Teraz sięga po fascynującą twórczość Kory i zespołu Maanam. O swoim najnowszym projekcie opowiedział w wywiadzie dla Radia Eska. Jak powstała najnowsza płyta? Posłuchajcie rozmowy już teraz!

Ralph Kaminski to wokalista oraz multiinstrumentalista, który podbija polski przemysł muzyczny. Fani w całym kraju są zachwyceni efektami jego muzycznych działań. Zanim zdobył rozpoznawalność próbował swoich sił w różnych programach, takich jak Szansa na Sukces czy X Factor. Obecnie jego kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie. Artysta zaskakuje nie tylko muzyką, ale także nieszablonowym wizerunkiem scenicznym. Jego najnowszy projekt to nie lada wyzwanie. Wokalista zdecydował się zaprezentować swoją interpretację piosenek z repertuaru Kory oraz zespołu Maanam. O przedsięwzięciu opowiedział w rozmowie z Michałem Hanczakiem z Radia ESKA. Jesteście ciekawi, czym podzielił się Ralph? Posłuchajcie wywiadu już teraz!

Sarsa przenosi wszystkich do innego wymiaru. Takiego hitu nie spodziewał się nikt!

Ralph Kaminski - płyta KORA

Ralph Kaminski prezentuje swoją wizję ponadczasowych utworów zespołu Maanam oraz Kory. Co ciekawe, początkowo utwory były przygotowywane tylko do spektaklu na Konkurs Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przedsięwzięcie jednak znacznie się rozrosło. Pod koniec listopada ruszy trasa koncertowa Kora, podczas której będzie można usłyszeć nagrane piosenki. Artysta w wywiadzie wyznał, że projekt jest opowieścią o głodzie miłości. Na płycie znajdziemy mniej znane utwory kultowych muzyków. Całego wywiadu posłuchać możecie na ESKA.pl:

Słuchaj Ralph Kamiński