Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10. Co się działo? Kto wygrał?

2019-11-10 4:43
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10.
Autor: Fot. M. Zawada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 trwa w najlepsze. Co sobotę, widzowie mogą obserwować, jak uwielbiani przez nich aktorzy, piosenkarze czy po prostu przedstawiciele show-biznesu przeobrażają się w największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. W 10. odcinku mogliśmy zobaczyć m.in. Kamila Bednarka czy największe rywalki wczesnych lat 00. - Britney Spears i Christinę Aguilerę. Co wydarzyło się w programie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek dziesiąty otworzył Łukasz Zagrobelny jako David Paich z Toto. Wykonał hit Africa. – Miałeś okazję zaprezentować nieprawdopodobne umiejętności wokalne i za każdym razem robi to na mnie tak samo ogromne piorunujące wrażenie – chwalił wokalistę Kacper Kuszewski. Ewelina Lisowska przemieniła się w Christinę Aguilerę w Genie In A Bottle. – Po pierwsze biłam ci brawo za fantastyczną barwę głosu jak Christina Aguilera. Po drugie fantastyczny taniec (…). Po trzecie bardzo pięknie odtworzyłaś to, co było w klipie. Brawa, brawa, brawa – mówiła Kasia Skrzynecka. Jeremi Sikorski wcielił się w Kamila Bednarka w Chwile jak te. – Takie chwile jak te to twoje zwycięstwo, no kochany (…) Co za energia. I ta autentyczna radość, która tak tryskała po prostu z ciebie. To jest wspaniałe – powiedziała Małgorzata Walewska. Adam Strycharczuk wylosował Katie Meluę i Nine Million Bicycles. – Spodziewałem się, ze zrobisz z tego jakiś job muzyczny, a okazało się, że ty śpiewasz tutaj liryczny, piękny utwór – podsumował Paweł Królikowski. Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Britney Spears w (You Drive Me) Crazy. – Arcytrudne zadanie, z którym sobie bardzo dzielnie poradziłaś (…). Ciężka robota wykonana a wiem, że nie było ci łatwo, bo miałaś grypę – oceniła Kasia Skrzynecka. Robert Koszucki stał się Bogdanem Łyszkiewiczem z Chłopców z Placu Broni w utworze Kocham wolność. – Zrobiłeś dokładnie tyle, ile powinieneś. Zaśpiewałeś jak on, miałeś aurę, energię, prostotę jak on i to było bardzo podobne. A to przede wszystkim tutaj oceniamy – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Dana Reynoldsa z Imagine Dragons i zaśpiewała utwór Believer. – Ewelina to, co tutaj wyrabiasz jest niemożliwe (…). Twoja energia, twoja prawda wychodziła z tej piosenki, twój głos, który był męski – mówiła Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Jona Bon Jovi w „It’s My Life”. – Moim zdaniem postawiłaś dzisiaj na dobrą kartę, bo wiedząc, że nie możesz tak do końca tego głosu skopiować, skupiłaś się w ogromnym stopniu na tej energii, którą on ma, na tym co on ma w oczach. (…) Mam wrażenie, że jesteś takim zwierzęciem scenicznym, które ożywa w pełni, kiedy wchodzi na scenę – chwalił aktorkę Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10. Kto wygrał?

Po głosowaniu jurorów liderem tabeli był Adam Strycharczuk, 12 punktów mniej zgromadził Jeremi Sikorski a jako trzeci uplasował się Robert Koszucki. Uczestnicy utrzymali werdykt jurorów i program wygrał po raz drugi Adam Strycharczuk, który dodatkowo otrzymał od radia RMF nagrodę specjalną z okazji 30-lecia stacji - statuetkę. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Stowarzyszeniu na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze