Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10. Co się działo? Kto wygrał?

2019-11-10 4:43 MK
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10.
Autor: Fot. M. Zawada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 trwa w najlepsze. Co sobotę, widzowie mogą obserwować, jak uwielbiani przez nich aktorzy, piosenkarze czy po prostu przedstawiciele show-biznesu przeobrażają się w największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. W 10. odcinku mogliśmy zobaczyć m.in. Kamila Bednarka czy największe rywalki wczesnych lat 00. - Britney Spears i Christinę Aguilerę. Co wydarzyło się w programie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek dziesiąty otworzył Łukasz Zagrobelny jako David Paich z Toto. Wykonał hit Africa. – Miałeś okazję zaprezentować nieprawdopodobne umiejętności wokalne i za każdym razem robi to na mnie tak samo ogromne piorunujące wrażenie – chwalił wokalistę Kacper Kuszewski. Ewelina Lisowska przemieniła się w Christinę Aguilerę w Genie In A Bottle. – Po pierwsze biłam ci brawo za fantastyczną barwę głosu jak Christina Aguilera. Po drugie fantastyczny taniec (…). Po trzecie bardzo pięknie odtworzyłaś to, co było w klipie. Brawa, brawa, brawa – mówiła Kasia Skrzynecka. Jeremi Sikorski wcielił się w Kamila Bednarka w Chwile jak te. – Takie chwile jak te to twoje zwycięstwo, no kochany (…) Co za energia. I ta autentyczna radość, która tak tryskała po prostu z ciebie. To jest wspaniałe – powiedziała Małgorzata Walewska. Adam Strycharczuk wylosował Katie Meluę i Nine Million Bicycles. – Spodziewałem się, ze zrobisz z tego jakiś job muzyczny, a okazało się, że ty śpiewasz tutaj liryczny, piękny utwór – podsumował Paweł Królikowski. Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Britney Spears w (You Drive Me) Crazy. – Arcytrudne zadanie, z którym sobie bardzo dzielnie poradziłaś (…). Ciężka robota wykonana a wiem, że nie było ci łatwo, bo miałaś grypę – oceniła Kasia Skrzynecka. Robert Koszucki stał się Bogdanem Łyszkiewiczem z Chłopców z Placu Broni w utworze Kocham wolność. – Zrobiłeś dokładnie tyle, ile powinieneś. Zaśpiewałeś jak on, miałeś aurę, energię, prostotę jak on i to było bardzo podobne. A to przede wszystkim tutaj oceniamy – stwierdziła Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Dana Reynoldsa z Imagine Dragons i zaśpiewała utwór Believer. – Ewelina to, co tutaj wyrabiasz jest niemożliwe (…). Twoja energia, twoja prawda wychodziła z tej piosenki, twój głos, który był męski – mówiła Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra wcieliła się w Jona Bon Jovi w „It’s My Life”. – Moim zdaniem postawiłaś dzisiaj na dobrą kartę, bo wiedząc, że nie możesz tak do końca tego głosu skopiować, skupiłaś się w ogromnym stopniu na tej energii, którą on ma, na tym co on ma w oczach. (…) Mam wrażenie, że jesteś takim zwierzęciem scenicznym, które ożywa w pełni, kiedy wchodzi na scenę – chwalił aktorkę Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 10. Kto wygrał?

Po głosowaniu jurorów liderem tabeli był Adam Strycharczuk, 12 punktów mniej zgromadził Jeremi Sikorski a jako trzeci uplasował się Robert Koszucki. Uczestnicy utrzymali werdykt jurorów i program wygrał po raz drugi Adam Strycharczuk, który dodatkowo otrzymał od radia RMF nagrodę specjalną z okazji 30-lecia stacji - statuetkę. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Stowarzyszeniu na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej.

Najnowsze