Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 11 - metamorfozy 16.11. Kto za kogo?

2019-11-12 9:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Fot. M. Zawada

Metamorfozy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zawsze spotykają się z zachwytem telewidzów. Niektórzy uczestnicy wyglądają wręcz tak samo, jak prezentowani przez nich artyści. Już za tydzień, gwiazdy dwunastej edycji show wcielą się w największe ikony przemysłu muzycznego. Nie zabraknie wielkich zaskoczeń! Kto będzie kim? Sprawdź już teraz pełną listę na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - metamorfozy uczestników to niewątpliwie jedna z najbardziej interesujących kwestii dla wszystkich fanów programu. Wielu z nich z utęsknieniem czeka, aż uczestnicy wcielą się w ich ukochanych wykonawców. Są też tacy, którzy uwielbiają porównywać występy gwiazd obecnej edycji do tych z poprzednich sezonów. W końcu niektórzy bohaterowie regularnie się powtarzają. Odkąd show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutowało w telewizji Polsat, cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego też powstało aż dwanaście jego edycji. Widzowie doceniają przede wszystkim wkład pracy, jaki w swoje występy muszą włożyć uwielbiani przez nich uczestnicy, jak również wykonaną przez specjalistów charakteryzację. Pod koniec każdego odcinka odbywa się losowanie. To właśnie wtedy uczestnicy dowiadują się, w kogo wcielą się w przyszłym tygodniu. Nie inaczej było w dziesiątym odcinku. Jeśli jesteście ciekawi, jakie legendy muzyki będą bohaterami jedenastego odcinka hitowego show, zobaczcie poniższą listę. Niektóre z nich na pewno was zaskoczą! Przed gwiazdami 12. edycji trudne zadanie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy 16.11.

Show emitowane na Polsacie to jedyne możliwość, by w jednym miejscu zobaczyć Katy Perry, Edytę Górniak i DJ-a Bobo. W przyszłym tygodniu, uczestnicy po raz kolejny dostarczą wiele radości oraz zaskoczeń telewidzom. Poniżej prezentujemy wam wszystkie metamorfozy, jakie zobaczycie w odcinku, którego emisja w najbliższą sobotę, 16 listopada.

Emilia Komarnicka – Klynstra – Anna Jantar
Łukasz Zagrobelny – Luciano Pavarotti
Ewelina Lisowska – Edyta Górniak
Kasia Ptasińska – DJ Bobo
Robert Koszucki – Gene Simmons (Kiss)
Ewelina Ruckgaber – Dominika Gawęda (Blue Cafe)
Jeremi Sikorski - Katy Perry
Adam Strycharczuk – Mieczysław Fogg

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze