Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 5. odcinek. Co wydarzyło się w programie? Będziecie w szoku!

2020-09-20 0:32 ek
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe/Polsat, fot. M. Zawada

Piąty odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami! Podczas jego emisji nie brakowało wielkich emocji, kosmicznej energii, a także doskonałych metamorfoz! Co dokładnie wydarzyło się w programie? Kto się w kogo wcielił? Na ESKA.pl zdradzamy wam najważniejsze informacje!

W 5. odcinku Twoja Twarz jak zwykle nie brakowało wielkich emocji, kosmicznej wprost energii i doskonałych metamorfoz. Jako pierwsza w roli Whitney Houston na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska w hicie lat 90. - Queen Of The Night. Kasia Skrzynecka była nią wręcz zachwycona! - Brzmiało świetnie, wyglądałaś fantastycznie. To był energetyczny show. Jeżeli ty na swoich koncertach będziesz dawała tyle energii, to ludzie będą szaleli. Kolejno w gwiazdę LP wcielił się Maurycy Popiel w utworze Girls Go Wild. Adam Strycharczuk na ten temat powiedział - To jest piekielnie trudne zadanie, bo nie robisz do końca kobiecego głosu. Bazujesz tutaj na chłopięcym głosie a musisz myśleć o tym, że jesteś kobietą. To jest mega trudne. I powiem szczerze - lepiej bym tego nie zrobił. Duży ukłon w twoją stronę. Gosia Andrzejewicz natomiast przeistoczyła się w Marylę Rodowicz w przeboju, który znają wszyscy, czyli Remedium. Pracę wokalistki doceniła Małgorzata Walewska - Byłam zauroczona od samego wejścia. Jesteś wspaniale ucharakteryzowana. Jeżeli chodzi o wierność barwie, nie byłabym przekonana stuprocentowo. Niemniej stworzyłaś magiczną kreację, za którą jesteśmy ci bardzo wdzięczni. Kolejny był Karol Dziuba, który wylosował postać rapera Tymka. - Karol, za twoją barwę głosu przede wszystkim ale zwłaszcza za te górę, którą zaśpiewałeś tak czyściutko. Ta barwa głosu jest identyczna z tą, którą słyszymy w radio. To świetny kawałek, świetny hit, na stojaka ci klaszczę - chwaliła aktora Kasia Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jak Maryla Rodowicz!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 5. odcinek co się wydarzyło?

Natalia Avelon wcieliła się natomiast w Dolores O’Riordan i wykonała utwór zespołu The Cranberries Dreams - Wydaje mi się, że dzisiaj sięgnęłaś po coś dużo dalej i dużo głębiej, niż tylko próba zewnętrznego uchwycenia tego, jak się artystka rusza, wszystkich jej załamań głosu, itd… Tam było coś więcej. Ta postać w twoim wykonaniu tutaj na moich oczach się tworzyła. I to jest wartość, którą cenię najwyżej - komplementował Natalię, Kacper Kuszewski. Kamila Boruta natomiast przeobraziła się w lidera zespołu No Mercy Martina „Marty’ego” Cintrona w hicie Where Do You Go. Mnóstwo energii, fajnego występu, aż się chciało potańczyć razem z wami - mówiła Kasia Skrzynecka. Czadoman, czyli Paweł Dudek stanął na scenie jako Ozzy Osbourne i wykonał Mama, I’M Coming Home. Paweł otrzymał od Małgorzaty Walewskiej i Adama Strycharczuka oklaski na stojąco.

- Wychwyciłeś wszystkie detale. Ciężko było mi uwierzyć, że to ty wykonujesz ten numer. Naprawdę mnie porwałeś tym występem. Dla mnie to był, nie wiem czy nie najlepszy, występ w tej edycji - ocenił Adam Strycharczuk. Filip Gurłacz zrobił wrażenie na wszystkich transformacją w Agnieszkę Chylińską w utworze Kiedy powiem sobie dość. - Jestem pod wrażeniem nieprawdopodobnej energii jaką tu wykrzesałeś. Absolutnie była to energia Agnieszki Chylińskiej. Barwowo jednak odstawałeś od niej. Gratuluję w każdym razie występu - mówiła Małgorzata Walewska. Po głosowaniu jurorów na pierwszym miejscu uplasował się Czadoman, tylko dwa punkty mniej czyli 32 miał Karol Dziuba, a trzecie miejsce z 18 punktami zajęli: Natalia Avelon i Filip Gurłacz. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą 5. odcinka został Karol Dziuba. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii w Instytucie P”omnik Centrum Zdrowia Dziecka”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek 6.

W kolejnym odcinku gwiazdy wcielą się:

  • Maurycy Popiel – Tom Jones
  • Kamila Boruta – Lady Gaga
  • Filip Gurłacz – Avril Lavigne
  • Marta Gałuszewska – Zdzisława Sośnicka
  • Natalia Avelon – Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty)
  • Gosia Andrzejewicz – Charlie Puth
  • Czadoman – Scott McKenzie
  • Karol Dziuba – Florence Welch (Florence And The Machine).
Najnowsze