Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: Polsat Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - metamorfozy. Kto za kogo w świątecznym odcinku?

2021-12-26 13:11

Twoja twarz brzmi znajomo to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Można w nim oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Tegoroczna edycja już się zakończyła i znamy zwycięzcę. Przed nami jednak jeszcze specjalny, świąteczny odcinek. W kogo wcielą się uczestnicy programu?

Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - metamorfozy. Kto za kogo w świątecznym odcinku? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W ostatnim sezonie także nie brakowało emocji. Pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzili niebywałe metamorfozy. Choć finał już za nami i wiemy, że nagrodę zgarnął Robert Jaanowski, przed nami jeszcze specjalne, świąteczne wydania. Kto w nim wystąpi i w kogo się wcieli? Sprawdź w ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego. Niesamowity występ jako Bono!

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - uczestnicy i metamorfozy

W specjalnym odcinku wystąpią finaliści poprzednich edycji: Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Gosia Andrzejewicz, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Sławomir, Lesław Żurek i Robert Janowski. Po raz pierwszy na scenie pojawi się też trenerka uczestników, czyli Agnieszka Hekiert. Polsat nie poinformował, kto wcieli się w jaką gwiazdę. Wiadomo jednak, że pojawią się takie postacie jak Mariah Carey, Freddie Mercury, Chris Rea czy zespół Czerwone Gitary.