Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - metamorfozy. Kto za kogo w świątecznym odcinku?

2021-12-26 13:11
Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Polsat Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo to program, który wywołuje wiele emocji wśród widzów. Można w nim oglądać zmagania gwiazd, którzy wcielają w role znanych artystów. Tegoroczna edycja już się zakończyła i znamy zwycięzcę. Przed nami jednak jeszcze specjalny, świąteczny odcinek. W kogo wcielą się uczestnicy programu?

Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - metamorfozy. Kto za kogo w świątecznym odcinku? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromną rzeszę widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W ostatnim sezonie także nie brakowało emocji. Pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Chris Cugowski oraz Klara Williams. To oni przechodzili niebywałe metamorfozy. Choć finał już za nami i wiemy, że nagrodę zgarnął Robert Jaanowski, przed nami jeszcze specjalne, świąteczne wydania. Kto w nim wystąpi i w kogo się wcieli? Sprawdź w ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego. Niesamowity występ jako Bono!

Chris Cugowski jako Damiano David z Maneskin. Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo 26.12.2021 - uczestnicy i metamorfozy

W specjalnym odcinku wystąpią finaliści poprzednich edycji: Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Gosia Andrzejewicz, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Sławomir, Lesław Żurek i Robert Janowski. Po raz pierwszy na scenie pojawi się też trenerka uczestników, czyli Agnieszka Hekiert. Polsat nie poinformował, kto wcieli się w jaką gwiazdę. Wiadomo jednak, że pojawią się takie postacie jak Mariah Carey, Freddie Mercury, Chris Rea czy zespół Czerwone Gitary.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze