Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego. Niesamowity występ jako Bono!

2021-10-15 9:12
Robert Janowski jako Bono
Autor: Materiały prasowe Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 wywołuje wiele emocji wśród widzów. W tej edycji uczestnicy zaskakują swoimi niesamowitymi metamorfozami. Ostatnio zachwycaliśmy się Chrisem Cugowskim w roli Damiano z Maneskin. Przed nami fantastyczny występ Roberta Janowskiego jako Bono z U2. Wywoła owacje na stojąco!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 przyciąga przed ekrany szerokie grono fanów. W tym sezonie swoje umiejętności wokalne i aktorskie prezentują: Chris Cugowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Ciachorowski, Klara Williams, Kasia Łaska, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski oraz Robert Janowski. Co tydzień jesteśmy świadkami ich nieprawdopodobnych metamorfoz. W najbliższym, szóstym już odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Robert Janowski po raz kolejny w programie zachwyci wszystkich swoim wykonaniem utworu „One” zespołu U2. Robert miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się legendą muzyki rockowej - Bono. Ale poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! Świetna charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu – 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco! 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - Robert Janowski jako Bono z U2

- Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. – To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy,  po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest „ten” występ!  – dodała Małgorzata Walewska.  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w ten piątek 15 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze