Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - WYNIKI 3. odcinek. Kto wygrał 24.09.2021?

2021-09-24 22:28
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - odcinek 3: ZASKAKUJĄCE rozstrzygnięcia!
Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - odcinek 3: ZASKAKUJĄCE rozstrzygnięcia!

Kto wygrał trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15? Co się działo w odcinku? Niewątpliwie takie pytania pojawiają się w głowach osób, które z różnych powodów przegapiły emisję programu w telewizji. Poznajcie wszystkie najważniejsze szczegóły już teraz.

Trzeci odcinek show otworzyli prowadzący, czyli Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor jako Charles & Eddie i zaśpiewali utwór „Would I Lie To You”. Nasi prowadzący w tym wykonaniu byli bardzo uroczy!

Na naszej scenie jako pierwsza wystąpiła Basia Kurdej-Szatan. Tym razem wcieliła się w postać sanah i zaśpiewała utwór etc. Było romantyczne i jakże dziewczęco! - Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna - zachwyciła się Małgorzata Walewska. - Genialnie zrobiłaś głos sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat - dodała Katarzyna Skrzynecka. - Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu - dopowiedział Michał Wiśniewski.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - odcinek 3

Drugim uczestnikiem był Chris Cugowski. Aktor wykonał utwór Welcome to the Jungle i zachwycił wszystkich! Było głośno, dziko i ostro! Po tym występie Basia Kurdej-Szatan padła przed Chrisem na kolana! Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie. - Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie - zachwycił się Gromee. - Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty bo mnie wymieni na lepszy model - zażartował Michał Wiśniewski.

Gromee w szalonym tańcu na stole! PORWAŁ publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021!

Następnie, w bardzo zaskakującej roli wystąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która wcieliła się w raperkę Nicki Minaj. Prezenterka wyrapowała piosenkę Anaconda. Było bardzo HOT! - Niezwykle seksowny i erotyczny kawałek, bo taki ma być. Fantastyczna w nim jest Nicki Minaj, bo ona taka jest. A Ty Paulina dziś wykonałaś mega zawodową, profesjonalną robotę; postaciową, choreograficzną, wokalną. Bardzo odważne zadanie! A Ty zrobiłaś to tak gorąco, że wąż strażacki jest potrzebny żeby nas tutaj ostudzić - podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Czwartym uczestnikiem był Robert Janowski. Aktor wprowadził nas w przepiękny, romantyczny nastrój wykonując jeden z największych hitów Lionela Richiego - Say you, say me. Za to wykonanie otrzymała owacje na stojąco od całej czwórki jury. - W ogóle nie wystawałeś zza tej postaci. Naprawdę! Ani głosowo, ani w żadne sposób. No pokazujesz tu wielki talent od samego początku. I to jest pierwszy raz dla mnie, kiedy się tak stopiłeś z rolą. Super! - powiedziała oczarowana Małgorzata Walewska - Naprawdę poniosłeś nas, Serce drży! Ja Ciebie uwielbiam w takich utworach - dodał Gromee.

Kasia Łaska zaskoczyła nas wykonaniem utworu z repertuaru, którego nikt by się po niej nie spodziewał… Zaśpiewała piosenkę disco polo Bara Bara zespołu Milano. Tym występem rozruszała całą publiczność w studio i Michała Wiśniewskiego. - Ja przeszedłem do sekcji tanecznej - zażartował Michał Wiśniewski. - Kaśka, wpisałaś się w to idealnie. Wyglądasz jak Bogdan! Przyjąć to wyzwanie to też jest zacne, i nie zbagatelizować tego, tylko w pełni przekazać całą tę charyzmę, którą mają ci wykonawcy, co było widać po publiczności - dodał Michał. - Jeżeli chodzi o tekst utworu, to ja myślę, że to jest bardzo kulturalne tłumaczenie piosenki Nicki Minaj - zażartowała też Małgorzata Walewska.

Sonda
Kto powinien wygrać tę edycję?

Aktor Adam Zdrójkowski wcielił się w postać Gipsy Kings i wykonał utwór Bamboleo. W tej roli był absolutnie fenomenalny! Na scenie był power i super zabawa. - Adam, Ty wcześniej w ogóle nie śpiewałeś, nie miałeś doświadczenia wokalnego, a Ty totalnie potrafisz podrobić te wokale. To jest niesamowite! Ty jesteś jakimś kosmitą! Z każdym utworem się tak rozwijasz tutaj, że naprawdę duże brawa! - powiedział Gromee.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021: Uczestnicy jesiennej edycji. Kto wystąpi?

Klara Williams zaśpiewała superhit lat 80-tych Sun of Jamaica, zespołu Goombay Dance Band. Po raz pierwszy w programie wcieliła się w postać mężczyzny i wybrnęła z tego zadania wyśmienicie. - Ja uważam, że Klara była znakomita. Skradła moje serce! Po prostu jesteś aż tak brzydka, że aż ładna - powiedziała z żartem Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem był Tomasz Ciachorowski, który tym razem wcielił się w postać Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i zaśpiewał piosenkę Ławka. - Jesteś cudnym Olkiem, Tomek! Naprawdę. Moim zdaniem to była świetna rola, słyszałam głos Olka Klepacza! - zachwyciła się Kasia Skrzynecka. - Jak do tej pory, to jest najlepszy Twój występ. Bardzo mi się to podobało - dodał Michał Wiśniewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021, odcinek 3 - WYNIKI

Odcinek wygrał Chris Cugowski, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Bartka Przychodzkiego z Fundacji Się Pomaga. Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

  1. Chris Cugowski
  2. Robert Janowski
  3. Tomek Ciachorowski
  4. Basia Kurdej – Szatan
  5. Adam Zdrójkowski
  6. Klara Williams
  7. Paulina Sykut – Jeżyna
  8. Kasia Łaska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze