Gromee w szalonym tańcu na stole! PORWAŁ publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021!

i

Autor: Polsat Gromee w szalonym tańcu na stole! PORWAŁ publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021!

Gromee w szalonym tańcu na stole! PORWAŁ publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021!

2021-09-19 10:20

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 to nowi jurorzy, ciekawi uczestnicy, doskonałe metamorofozy, ale również zaskakujące momenty. Jedna z takich niespodziewanych sytuacji miała miejsce w drugim odcinku piętnastej odsłony show. Gromee, który zasiada za jurorskim stołem niespodziewanie postanowił wskoczyć na stół i porwać publiczność do wspólnej zabawy. Udało się, o czym możecie zobaczyć już teraz, tylko u nas!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - Gromee dzieli się z widzami swoim doświadczeniem, dużą wiedzą i chętnie częstuje uczestników radami związanymi z tym, co zrobić, by idealnie zaśpiewać piosenkę danego wykonawcy. Nowy juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 doskonale sprawdza się w tej roli, a oglądnie programu z jego udziałem to czysta przyjemność. Gromee w DNA ma jednak umiejętność porywania publiczności do zabawy i szaleństwa. Robi to za każdym razem, gdy stoi za konsoletą i daje występy na żywo. Teraz, w drugim odcinku muzyczno-aktorskiego programu, postanowił wprowadzić publiczność w stan szaleństwa wskakując przy tym wszystkim na stół! Zrobiło się tak, jak na najlepszym weselu! Wszystko to widząc, że Chris Cugowski nie do końca radzi sobie ze swoją metamorfozą. Warto dodać, że w żadnej wcześniejszej edycji juror nie zdecydował się ratować występu danego uczestnika. Jeśli przegapiliście ten moment, to możecie go zobaczyć, tylko u nas.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Gromee na stole - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 zaskoczył widzów, publiczność, ale również pozostałych jurorów. Wszystko to wynik występu Chrisa Cugowskiego, który wszedł w skórę Rity Ory i zaśpiewał piosenkę Ritual, pod którą podpisuje się właśnie ta artystka we współpracy z DJ-em Tiesto. Syn Krzysztofa Cugowskiego niezbyt pewnie czuł się na scenie, a osoby zgromadzone w studio nagraniowym tylko poklaskiwały do rytmu. Andrzej Gromala zauważył, że z tego występu da się wykrzesać jeszcze więcej energii, więc wszedł na stół i zaczął porywać publiczność do zabawy.

Gromee po występie powiedział żartobliwie do Chrisa Cugowskiego: - Jeżeli chodzi o wokal, to święta Rita jest patronką sytuacji beznadziejnych, więc jest szansa, że da się to uratować.

Gromee - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo to spełnienie marzeń wielu wiernych fanów, którzy śledzą jego karierę. Jeden z najpopularniejszych producentów, ceniony zagranicą polski DJ, dzieli stół jurorski z Michałem Wiśniewskim, Katarzyną Skrzynecką i Małgorzatą Walewską. Krakowski artysta wydał niedawno utwór Talk To Me, który ma szansę stać się HITEM Jesieni 2021!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.09.2021 - WYNIKI. Kto wygrał i co się działo w 2. odcinku?