Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020

i

Autor: Fot. M. Zawada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - świąteczny odcinek. Kiedy i kto wystąpi?

2020-12-10 12:31

Świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 zbliża się wielkimi krokami! Kiedy dokładnie zostanie wyemitowany i kto w nim wystąpi? Więcej o specjalnym odcinku popularnego show przeczytacie poniżej na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - kiedy świąteczny odcinek?
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - kto wystąpi w świątecznym wydaniu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - świąteczny odcinek tuż tuż! Większość miłośników muzycznego programu już teraz poszukuje odpowiedzi na pytanie, kiedy będzie można oglądać go w Polsacie i o której godzinie się rozpocznie. Już poniżej odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące specjalnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020! Kiedy można go zobaczyć i kto w nim wystąpi? Okazuje się, że emisja świątecznego odcinka zbliża się wielkimi krokami. To będzie wspaniały czas, który sprawi, że jeszcze bardziej wszyscy widzowie poczują i zaangażują się w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. W grudniowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawi się wiele znanych nam gwiazd, które już wielokrotnie pokazały, na co je stać na polskich, koncertowych scenach. Jeśli jesteście ciekawi, kogo zobaczymy w świątecznym, specjalnym odcinku muzycznego show, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca.

Sonda
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - UCZESTNICY. Kto wygra?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - kiedy świąteczny odcinek?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - odcinek specjalny wyemitowany będzie już w piątek, 18 grudnia 2020 roku. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - kto wystąpi w świątecznym wydaniu?

W odcinku świątecznym Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 zobaczymy zwycięzców i uczestników show z poprzednich edycji oraz gwiazdy specjalne! Mowa o:

  • Ewelinie Lisowskiej
  • Czadoman
  • Gosi Andrzejewicz
  • Stefano Terrazzino
  • Adamie Strycharczuku
  • Kasi Dąbrowskiej
  • Filipie Lato
  • Marku Kaliszuku
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!