Muzyczne show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - UCZESTNICY. Oto gwiazdy nowej edycji show!

2023-09-22 9:25

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca! W 19. edycji uwielbianego przez widzów show nie zabraknie popularnych gwiazd show-biznesu. Wśród nich głośni debiutanci, jak i objawienia sprzed lat. Sprawdźcie, kto wystąpi w 19. odsłonie TTBZ. Niektórzy uczestnicy to spore zaskoczenie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - pierwsi uczestnicy show są już znani. Produkcja cieszącego się niesłabnącą popularnością programu, o czym świadczy liczba jego odsłon, co rusz odsłania kolejne karty. Już jesienią wszyscy stęsknieni za TTBZ widzowie zobaczą zmagania swoich ulubionych gwiazd ekranu, które wcielać się będą w reprezentantów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Nowy sezon zapowiada się równie ekscytująco, co jego poprzednik. Przypomnijmy, że w ubiegłej, 18. edycji formatu zaszło sporo nieoczekiwanych zmian. Nie tylko odświeżono studio i czołówkę, ale zmieniono skład jurorów i wymieniono prowadzących. Z programem pożegnała się związana z nim od 1. edycji Katarzyna Skrzynecka oraz zawsze mówiący to, co myśli Michał Wiśniewski. Piotra Gąsiewskiego zastąpił natomiast powracający po latach do Polsatu Maciej Rock.

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

Kto wystąpi w nowej edycji TTBZ? Nazwiska uczestników są na bieżąco publikowane. Widzów czekają spore emocje. Na ekranach zobaczymy bowiem gorących debiutantów oraz gwiazdy sprzed lat. Oto lista gwiazd 19. odsłony polsatowskiego show muzycznego:

 Format liczy łącznie 10. odcinków, które są emitowane w każdy piątek od 1 września włącznie. Program można oglądać o godzinie 20:05 na Polsacie

Listen on Spreaker.