Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - Piotr Gawron-Jedlikowski wystąpił jako Magdalena Narożna! WIDEO

2021-04-14 18:37
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały prasowe Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który ciągle zaskakuje widzów. Tym razem produkcja wpadła na oryginalny pomysł. Jeden z uczestników będzie imitował inną uczestniczkę. W szóstym odcinku TTBZ Piotr Gawron-Jedlikowski wystąpił jako Magdalena Narożna. Na scenie pojawił się razem z zespołem Piękni i Młodzi i zaśpiewał utwór Ona jest taka cudowna.

To nie zdarza się często! Jest to drugi przypadek w historii programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym uczestnik wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. W drugiej edycji show Maja Bohosiewicz wcieliła się w postać Jakuba Molędy i poradziła sobie wyśmienicie. A czy Piotrowi udało się sprostać temu zadaniu? Zdradzamy, że Magda Narożna była zachwycona! – Piotr, powaliłeś mnie na kolana, po prostu aż łzy mam w oczach! Kocham Cię – powiedziała Magda. Piotr odwzorował występ zespołu Piękni i Młodzi z ostatniego sylwestra w Polsacie. Na scenie pojawił się w oryginalne sukience Magdy z tamtego wieczoru! I porwał do tańca całe jury! – Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom – powiedziała Małgorzata Walewska. – Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo, to jest ostateczna pochwała, chyba nie ma co więcej tutaj mówić – podsumował Adam Strycharczuk. Pełny występ będzie można zobaczyć 16 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piotr Gawron – Jedlikowski jako Magdalena Narożna!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - kto wygra?

Na razie nie ma jasnego faworyta. Uczestnicy 14. sezonu TTBZ idą łeb w łeb. Aktualnie najwięcej punktów ma właśnie Piotr Gawron-Jedlikowski. Pełna kwalifikacja generalna wygląda następująco:

1. Piotr Gawron-Jedlikowski

2. Maja Hyży

3. Tamara Arciuch

4. Michał Meyer

5. Magdalena Narożna

6. Lesław Żurek

7. Paweł Góral

8. Anna-Maria Sieklucka

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:05. Zmiana wynika z braku nowej edycji Tańca z gwiazdami. 

Najnowsze