Adam Strycharczuk

i

Autor: M. Zawada Adam Strycharczuk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - Adam Strycharczuk nowym jurorem

2020-01-20 16:09

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 zbliża się wielkimi krokami. Kolejna edycja już wiosną, a co za tym idzie wkrótce będziemy poznawać uczestników. Tymczasem doszło do zmiany w jury. Do grona oceniających dołączył Adam Strycharczuk. Kogo zastąpił? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Już od marca na antenie Polsatu 13. edycja najpopularniejszego muzycznego show, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, czyli Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie zobaczymy w nim niestety Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu. – Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – mówi Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew.

Adam Strycharczuk - kim jest?

W nadchodzącej serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show – Youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, by w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.