Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - metamorfozy 7. odcinka. W kogo wcielą się uczestnicy 6.04.2019?

2019-04-06 21:07 M.C.
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.03.2019
Autor: M. Zawada Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 30.03.2019

To już jedenasta edycja jednego z najpopularniejszych show telewizyjnych w Polsce! Co tydzień tysiące widzów zasiada przed telewizorami, by zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie ze swoimi nowymi, muzyczno-aktorskimi wcieleniami. W 6. odcinku nie zabrakło zachwycających przemian. A kto będzie kim w odcinku numer 7? Sprawdźcie to na ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - metamorfozy 7. odcinka to coś, co interesuje wszystkich wielbicieli muzyczno-aktorskiego show telewizji Polsat. W sobotę 30 marca zobaczyliśmy kilka niesamowitych występów. Wygrała Iga Krefft, która wcieliła się w Mariana Golda z zespołu Alphaville i zaśpiewała Forever Young. Jak będzie tym razem? W naszym artykule przeczytacie, w kogo wcielą się uczestnicy 6.04.2019?

Przeczytaj też: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - uczestnicy. Kto występuje w show? [LISTA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto za kogo 6.04.2019?

Losowanie kolejnych wcieleń odbyło się jak zwykle po wszystkich występach. Polskie gwiazdy znów będą miały tydzień na perfekcyjne dopracowanie swoich ról i wykonanie wielkich hitów światowej muzyki. Jakie są metamorfozy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6.04.2019? Tego dowiecie się z poniższej listy:

  • Kazik Mazur jako Janusz Gniatkowski
  • Elżbieta Romanowska jako Caro Emerald
  • Katarzyna Dąbrowska jako Shakira
  • Antek Smykiewicz jako Nicolas Reyes z The Gipsy Kings
  • Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel) jako Juanes
  • Marta Wiejak jako Camila Cabello
  • Stanisław Karpiel-Bułecka jako Alvaro Soler
  • Iga Krefft jako Compay Segundo

Warto dodać, że Iga Krefft, zwyciężczyni 6. odcinka, przekazała swoją nagrodę na fundację Dobro Powraca, która działa na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane.

Zobacz
Dance, Dance, Dance - Odejście tej pary wywołało lawinę łez wśród uczestników i jurorów! [GALERIA]

Autor: Fot. Jan Bogacz / TVP

Dance, Dance, Dance

Za nami piąty odcinek tanecznego show Dance, Dance, Dance. W poprzednim odcinku nikt nie odpadł. Podobna sytuacja nie powtórzyła się jednak 30 marca. Z programem musiała się pożegnać jedna z par. Tak emocjonalnego odejścia nie spodziewał się jednak nikt. Tuż po ogłoszeniu werdyktu, na twarzach jurorów i uczestników tanecznego show TVP2 zaczęły pojawiać się łzy.

Najnowsze