Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - uczestnicy. Kto występuje w show? [LISTA]

2019-03-31 13:47
Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 (FINAŁ)
Autor: M. Zawada Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 (FINAŁ)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca na antenę Polsatu. Gwiazdy znowu przechodzą niesamowite metamorfozy, które zmieniają je w sławne postacie muzyki. Kogo oglądamy w nowej edycji show? Sprawdźcie pełną listę uczestników nowej edycji muzycznego show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowy program, który uwielbiają widzowie Polsatu. Gwiazdy wcielają się w dobrze znanych muzyków zarówno polskich, jak i zagranicznych. Występy potrafią zaskakiwać, bawić, a nawet wzruszać do łez. Wiosną 2019 oglądamy już kolejną edycję popularnego show. Kto występuje w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11? Na scenie pokazują się najsłynniejsi aktorzy i aktorki z Polski. Sprawdźcie listę uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - uczestnicy

W kolejnej edycji show znów będziemy możemy zobaczyć gwiazdy, które przechodzą niesamowite metamorfozy. Kto swoje umiejętności aktorskie i wokalne prezentuje na scenie? Przekonajcie się już teraz! Pełną listę uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo znajdziecie w galerii.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kiedy nowa edycja show? 

Popularne show powraca na antenę Polsatu. Gości ono w wiosennej ramówce stacji. Program muzyczny emitowany jest w soboty o godzinie 22.05. Premiera pierwszego odcinka odbyła się 23 lutego.

Jak myślicie kto ma największe szanse na wygraną?

Najnowsze