Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - uczestnicy. Kto występuje w show? [LISTA]

2019-03-31 13:47
Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 (FINAŁ)
Autor: M. Zawada Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 (FINAŁ)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca na antenę Polsatu. Gwiazdy znowu przechodzą niesamowite metamorfozy, które zmieniają je w sławne postacie muzyki. Kogo oglądamy w nowej edycji show? Sprawdźcie pełną listę uczestników nowej edycji muzycznego show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowy program, który uwielbiają widzowie Polsatu. Gwiazdy wcielają się w dobrze znanych muzyków zarówno polskich, jak i zagranicznych. Występy potrafią zaskakiwać, bawić, a nawet wzruszać do łez. Wiosną 2019 oglądamy już kolejną edycję popularnego show. Kto występuje w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11? Na scenie pokazują się najsłynniejsi aktorzy i aktorki z Polski. Sprawdźcie listę uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - uczestnicy

W kolejnej edycji show znów będziemy możemy zobaczyć gwiazdy, które przechodzą niesamowite metamorfozy. Kto swoje umiejętności aktorskie i wokalne prezentuje na scenie? Przekonajcie się już teraz! Pełną listę uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo znajdziecie w galerii.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kiedy nowa edycja show? 

Popularne show powraca na antenę Polsatu. Gości ono w wiosennej ramówce stacji. Program muzyczny emitowany jest w soboty o godzinie 22.05. Premiera pierwszego odcinka odbyła się 23 lutego.

Jak myślicie kto ma największe szanse na wygraną?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze