Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - co działo się w pierwszym odcinku 23.02.2019? Zobaczcie sami!

2019-02-24 0:17
TTBZ 11
Autor: Materiały prasowe Polsat

Pierwszy odcinek nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za nami! Gwiazdy wcieliły się w znane postaci ze świata muzyki i z wielką starannością starały się odwzorować śpiew, taniec i wygląd znanych artystów polskich i zagranicznych. Nie zabrakło również specjalnego występu i gości! W programie pojawił się między innymi Boogie z zespołu Łobuzy, by spotkać swego sobowtóra. Sprawdźcie, co działo się w odcinku i zobaczcie zdjęcia!

Na otwarcie nowej edycji show zaśpiewali Mateusz Ziółko i Rafał Szatan jako Bradley Cooper i Lady Gaga w hicie Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy. Panowie są finalistami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10. W 11. edycji jako pierwsza na scenę wkroczyła Iga Krefft. Wylosowała postać Rihanny i utwor Man Down. – Świetny występ, kombinuj tak dalej i będzie bardzo dobrze – chwalił Igę Paweł Królikowski. Wulkan pozytywnej energii, czyli Elżbieta Romanowska wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego w piosence Sen o dolinie. – Bardzo dziękuję ci za tę rozrywkę – podsumowała wykonanie Małgorzata Walewska. Kazimierz Mazur przeistoczył się w Pawła Domagałę w hicie Weź nie pytaj. – Uchwyciłeś w 100 procentach ducha jak Paweł to śpiewa - powiedział Kacper Kuszewski. Katarzyna Dąbrowska stała się Chrisem Izaakiem w Blue Hotel. – Wyłożyłaś mnie przynajmniej i Kasię i wielu z nas tutaj, na łopaty, tym wokalem – ocenił Paweł Królikowski.

Przeczytaj też: The Voice Kids 3? Kiedy kolejna edycja programu?

Staszek Karpiel–Bułecka zamienił się w Boogiego. - Od tej Bułecki to niedaleko do ciastecka – komplementowała wokalistę Małgorzata Walewska. – Mamy nowego członka zespołu. To było fenomenalne – stwierdził Boogie, który był gościem programu. Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel wylosował Marylę Rodowicz. Zaśpiewał utwór niech żyje bal. – Życzę ci samych sukcesów – mówiła Maryla Rodowicz, która po tym, jak Kamil skończył występ pojawiła się na scenie. – Bardzo się cieszę z tego występu, naprawdę wyszedł ci on znakomicie – oceniła Kasia Skrzynecka. Marta Wiejak wcieliła się w Ellie Goulding i piosenkę Burn. – Występ był niezwykle precyzyjny i bardzo dobrze trafiony - podsumował Kacper Kuszewski. Antek Smykiewicz wylosował Chada Kroegera z Nickelback w How You Remind Me. – Kawał dobrego rocka, kawał świetnego rockowego wokalu. Brawo! – podsumowała wykonanie Kasia Skrzynecka. W głosowaniu jurorzy nie byli jednomyślni. Dwie dziesiątki otrzymała Katarzyna Dąbrowska, po jednej Antek Smykiewicz i Kazik Mazur. I to oni tworzyli pierwszą trójkę. Uczestnicy zdecydowali, że jednym punktem nad Antkiem Smykiewiczem zwyciężyła Katarzyna Dąbrowska. Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji im. Darii Trafankowskiej.

Co czeka nas w kolejnym odcinku? Na scenie pojawią się: Seal (Kamil Pawelski), Violetta Villas (Ela Romanowska), Atrakcyjny Kazimierz (Staszek Karpiel – Bułecka), Nicki Minaj (Marta Wiejak), Halina Frąckowiak (Kazik Mazur), Axl Rose (Iga Krefft), Anastacia (Antek Smykiewicz), Janis Joplin (Katarzyna Dąbrowska).

Zobacz też: Żabson wsparł organizację charytatywną w niezwykły sposób. W tym celu... ściął włosy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze