Twenty One Pilots - Łódź 2019: gdzie i po ile kupić BILETY na koncert?

2018-07-21 13:44
Twenty One Pilots - Łódź 2019: gdzie i po ile kupić BILETY na koncert?
Autor: fot. YouTube/ Fueled By Ramen

Twenty One Pilots cieszą się dużą popularnością! Nikogo nie trzeba przekonywać ani zapewniać, że tak jest. Zespół wyprzedał wszystkie bilety na koncert w Łodzi. Gdzie kupić wejściówki?

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 wystąpią przed kompletem publiczności! Bilety na koncert 15 lutego zostały bowiem dwukrotnie wyprzedane. Najpierw zabrakło ich dla wszystkich w przedsprzedaży, a finalnie nie starczyło ich w regularnej dystrybucji. Co więcej, dzięki temu już na pewno wiemy, że koncert amerykańskiego duetu w łódzkiej Atlas Arenie cieszy się większą popularnością, niż koncert na warszawskim Torwarze w 2016 roku.

Twenty One Pilots Łódź 2019 - bilety

Bilety na koncert Twenty One Pilots rozeszły się w błyskawicznym tempie. Najszybciej wyprzedały się oczywiście miejsca na płycie (230 zł), a później tańsze wejściówki na sektory (180 zł). Aktualnie od czasu do czasu pojawiają się bilety na sektor D (200 zł). Gdzie kupić wejściówki? Jeśli sprzedaż internetowa jest już niedostępna, to spróbujcie stacjonarnie w autoryzowanych punktach. Bilety powinny być dostępne w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - tak będzie wyglądać koncert w Łodzi!

Organizator wydarzenia, czyli Agencja Go Ahead, przestrzega przed kupowaniem wejściówek z nieoficjalnych źródeł. W oświadczeniu czytamy: -  Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze