Twenty One Pilots - Łódź 2019: gdzie i po ile kupić BILETY na koncert?

2018-07-21 13:44
Twenty One Pilots - Łódź 2019: gdzie i po ile kupić BILETY na koncert?
Autor: fot. YouTube/ Fueled By Ramen

Twenty One Pilots cieszą się dużą popularnością! Nikogo nie trzeba przekonywać ani zapewniać, że tak jest. Zespół wyprzedał wszystkie bilety na koncert w Łodzi. Gdzie kupić wejściówki?

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 wystąpią przed kompletem publiczności! Bilety na koncert 15 lutego zostały bowiem dwukrotnie wyprzedane. Najpierw zabrakło ich dla wszystkich w przedsprzedaży, a finalnie nie starczyło ich w regularnej dystrybucji. Co więcej, dzięki temu już na pewno wiemy, że koncert amerykańskiego duetu w łódzkiej Atlas Arenie cieszy się większą popularnością, niż koncert na warszawskim Torwarze w 2016 roku.

Twenty One Pilots Łódź 2019 - bilety

Bilety na koncert Twenty One Pilots rozeszły się w błyskawicznym tempie. Najszybciej wyprzedały się oczywiście miejsca na płycie (230 zł), a później tańsze wejściówki na sektory (180 zł). Aktualnie od czasu do czasu pojawiają się bilety na sektor D (200 zł). Gdzie kupić wejściówki? Jeśli sprzedaż internetowa jest już niedostępna, to spróbujcie stacjonarnie w autoryzowanych punktach. Bilety powinny być dostępne w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - tak będzie wyglądać koncert w Łodzi!

Organizator wydarzenia, czyli Agencja Go Ahead, przestrzega przed kupowaniem wejściówek z nieoficjalnych źródeł. W oświadczeniu czytamy: -  Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Najnowsze