Twenty One Pilots w Polsce 2019 - tak będzie wyglądać koncert w Łodzi!

2018-07-12 15:28
Twenty One Pilots w Polsce 2019 - tak będzie wyglądać koncert w Łodzi!
Autor: fot. materiał prasowy Warner Music Polska Twenty One Pilots w Polsce 2019 - tak będzie wyglądać koncert w Łodzi!

Twenty One Pilots w lutym 2019 roku wystąpią na jedynym koncercie w Polsce. Jak może wyglądać show amerykańskiego duetu?

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - koncert amerykańskiego duetu jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. Wszystkie osoby, które widziały już Tylera Josepha i Josha Duna w akcji na żywo, wiedzą, czego się spodziewać. Są przekonani, że na początku lutego w łódzkiej Atlas Arenie będzie energia, emocje i ciągła zabawa. Dla polskich fanów będzie to również pierwsza okazja, by posłuchać nowych utworów grupy m.in. Nico and the Niners oraz Jumpsuit - w stu procentach na żywo!

Twenty One Pilots w Łodzi 2019 wystąpią już 15 lutego. Będzie to dziesiąty koncert w ramach europejskiej części trasy Bandito Tour. Artyści łącznie wystąpią w 28. miejscach w Europie.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - koncert

Jak będzie wyglądać koncert Twenty One Pilots w Polsce? Przekonamy się o tym po pierwszych koncertach na trasie Bandito Tour. Start ekscytującej trasy już 16 października 2018 w Stanach Zjednoczonych. Początek występów w Europie 30 stycznia 2019.

Fani na pewno nie będą zawiedzeni po występie, bo usłyszą nowe piosenki na żywo oraz zobaczą ponownie ulubionych artystów na polskiej scenie. Postanowiliśmy przypomnieć, co działo się w 2016 roku, podczas trasy promującej hity z płyty Blurryface. Było gorąco!

 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze