Tulia - COVERY hitów, za które pokochaliśmy zespół

2019-02-17 22:00 M.C.
Tulia - COVERY hitów, za które pokochaliśmy zespół
Autor: fot./screen/youtube.com/Public Image Tulia

Cztery dziewczyny śpiewające folk zostały wybrane, by reprezentować nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Tulia, bo o tym zespole mowa, to grupa naprawdę wyjątkowa. Ich interpretacje polskich i zagranicznych hitów podbiły serca słuchaczy, czego dowodem było chociażby zwycięstwo w konkursie premier podczas festiwalu w Opolu w 2018. Warto posłuchać kilku coverów przygotowanych przez grupę Tulia. Wybraliśmy najlepsze!

Tulia - covery polskich i zagranicznych hitów to coś, co przyniosło dziewczynom sławę. Zespół, który tworzą Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak, wykonuje największe przeboje w stylu tradycyjnej polskiej muzyki ludowej. To niecodzienne połączenie przypadło do gustu słuchaczom i autorom oryginalnych wersji (ich cover Enjoy The Silence zamieszczono na oficjalnym fanpage'u Depeche Mode). Postanowiliśmy wybrać najlepsze covery, które znalazły się na debiutanckiej płycie Tulii.

Przeczytaj: TULIA jedzie na Eurowizję 2019! Jaką PIOSENKĘ zespół zaśpiewa w Izraelu?

Tulia - najlepsze covery

Debiutancką płytę zespołu Tulia wypełniają w większości Covery. Wokalistki zdecydowały się przerobić w stylu polskiej muzyki ludowej hity takich gwiazd, jak chociażby Dawid Podsiadło, Depeche Mode, Maanam, O.N.A. czy Stan Borys. Te piosenki w wykonaniu Tulii brzmią naprawdę wyjątkowo! W poniższej galerii znajdziecie covery, za który pokochaliśmy zespół.

Najnowsze