Tromba z Ekipy Friza rapował z Quebonafide! Z sukcesem zastąpił Taco Hemingwaya?

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS / screen z filmu na YouTube: KTO BĘDZIE LEPSZY NA TORZE NINJA WARRIOR WYGRYWA 1000PLN! Tromba z Ekipy Friza rapował z Quebonafide! Z sukcesem zastąpił Taco Hemingwaya?

Tromba z Ekipy Friza rapował z Quebonafide! Z sukcesem zastąpił Taco Hemingwaya?

2022-04-25 11:26

Mateusz Trąbka, czyli Tromba z Ekipy Friza kolejny raz udowodnił, że oprócz węży, szybkich samochodów uwielbia rapować! Pokazywał to za sprawą płyty Sezon 3, a teraz udowodnił to podczas wspólnego koncertu z Quebonafide! Zobaczcie sami, jak sobie poradził i jaką piosenkę wykonał na krakowskiej scenie.

Spis treści

  1. Quebonafide i Tromba - występ w Krakowie
  2. Quebonafide - koncerty 2022

Tromba z Ekipy Friza rapował z Quebonafide i bez wątpienia ten występ przejdzie do historii! Członek jednego z najpopularniejszych projektów internetowych w Polsce wyszedł ze stojącego przed sceną tłumu i dołączył do rapowej gwiazdy, podczas koncertu Psycho Relations w Krakowie. Choć warto zauważyć, że na samym początku nie było wiadomo, kto pojawił się obok autora hitu Bubbletea. Mateusz Trąbka pojawił się z w kominiarce, a gdy ją ściągnąć publiczność głośno go przywitała. Razem wykonali jeden z szybszych utworów z ostatniej płyty Quebo, Tokyo2020. Tromba bardziej wszedł w rolę hypemana niż zastąpił Taco Hemingwaya.

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47
Sonda
Czy byłeś/aś lub będziesz na koncercie Queboanfide?

Quebonafide i Tromba - występ w Krakowie

Mateusz Tromba Trąbka wystąpił z Quebonafide w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie już 14 maja 2022 zadebiutuje w okrągłej klatce, w czasie gali Fame MMA 14. Jak do tego doszło? Grabowski powiedział, że zawsze marzył o tym, by zaśpiewać z kimś z publiczności.

Quebonafide: koncerty 2022. Gdzie i kiedy wystąpi Quebo? [DATA, MIASTA, BILETY, GOŚCIE]

Wcześniej miał rzucić w kierunku tłumu maskę i teraz przyszedł czas na występ z "przypadkowym" fanem. Zaprosił chłopaka i okazało się, że to właśnie Tromba. Momentalnie w internetowych platformach pojawiło się mnóstwo kopii tego hitowego występu. Fani już nie mogą się doczekać kolejnych niespodzianek, które Quebo przygotował w ramach trasy Psycho Relations Tour.

Quebonafide - koncerty 2022

Metamorfoza artysty, zdumienie i spekulacje fanów, zaskakująca strona internetowa. Tak Quebonafide zapowiadał w 2020 trasę Romantic Psycho Experience. Wielki finał pokrzyżowała pandemia i lockdown, a fani artysty ponad rok czekali na dalsze informacje dotyczące koncertów. Quebonafide ogłasił swoją ostatnią trasę - Psycho Relations. Gdzie i kiedy wystąpi? Oto daty i miejsca:

  • 21.04.2022 - MCK Katowice
  • 24.04.2022 - TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 - COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 - Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 - MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 - Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
  • – –.– –.– – – – - – – – – – – – – – – – – –