Tromba z Ekipy Friza MOCNO pociśnięty przez Gimpera! Tak ostro jeszcze nie było

i

Autor: FAME MMA Tromba z Ekipy Friza MOCNO pociśnięty przez Gimpera! Tak ostro jeszcze nie było

Tromba z Ekipy Friza MOCNO pociśnięty przez Gimpera! Tak ostro jeszcze nie było

2022-04-29 15:01

Gimper i Tromba na Fame MMA 14 dostarczą kibicom emocji na najwyższym poziomie. Gwiazdy filmów publikowanych na YouTube walczą w pojedynku wieczoru i niewątpliwie tego nie można przegapić. 14 maja 2022 walka odbędzie się na pięści, a już teraz trwa pojedynek na słowa. Tomasz Działowy stworzył utwór, za sprawą którego dissuje członka Ekipy Friza!

Spis treści

  1. Tromba z Ekipy Friza - diss Gimpera

Tromba z Ekipy Friza zadebiutuje w okrągłej klatce MMA już w połowie maja. Przyjaciel Karola Wiśniewskiego po wielu miesiącach przygotowań, a także po tym, gdy sumiennie prowadził sportowy tryb życia zgodził się zmierzyć z legendą polskiego internetu, Tomaszem Działowym. Gimper również jest debiutantem, więc na kilka tygodni przed galą ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku. Natomiast nieco łatwiej jest wskazać zawodnika, który wygrywa psychologiczną walkę na słowa przed galą. Na prowadzenie wyszedł Gimper, który udostępnił w internecie diss na swojego rywala. Utwór Rozj**any (TROMBA DISS) był dostępny na YouTube, zebrał 2,7 tysięcy wyświetleń, ale szybko zniknął z popularnego serwisu. Internauci zaczęli snuć wnioski, że Działowy postanowił zrezygnować z dissowania Mateusza Trąbki. Hipoteza upada, ponieważ kawałek nie zniknął z serwisów streamingowych i wciąż jest tam dostępny. 

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Tromba z Ekipy Friza - diss Gimpera

Gimper w swoim dissie nawiązał do filmiku ze stycznia 2022, kiedy to Tromba wdychał hel i później rozmawiał ze swoimi znajomymi. Według Działowego nie było to wcale zabawne, jak na dzisiejsze czasy. Jego zdaniem też Trąbka bije się na Fame MMA, tylko ze względu na korzyści finansowe. Wspomniał również o wpadce montażystów, kiedy to nie zauważyli, że trzeba ocenzurować jeden z kadrów w materiale na YouTube. Tromba nago w filmie Mini Majka robił furorę. Lepiej wracaj typie zbierać pokemony - skwitował Gimper.

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

Piosenka diss na Trombę z Ekipy Friza nie jest dziełem samego Gimpera. Przy produkcji utworu Tomasz Działowy współpracował z Hubertem Łokińskim, a także Bartoszem Zielonym, producentem znanym jako Tabb. Ma on na koncie hity dla Sylwii Grzeszczak, Grzegorza Hyżego, czy Sound'n'Grace. Diss na Trombę został wydany przez MyMusic. 

Śmiesznym jesteś youtuberem

Jak twoje gadki po balonach z helem

Takich gwiazdek było wiele

Co wychodzą bić się tylko po przelew

Sonda
Tromba vs Gimper - kto wygra?