Tromba i Wersow

i

Autor: Tromba/OD DAWNA CHCIAŁEM WAM TO POWIEDZIEĆ…, AKPA, Canva

Tromba wbija szpilkę w Wersow. Fani mają już dość TEGO tematu!

2022-10-17 15:30

Ekipa cały czas jest obiektem zainteresowania niemal całego Internetu. Twórcy co jakiś czas pozwalają sobie na komentarze dotyczące siebie na wzajem, ale również oficjalne oświadczenia dotyczące współpracy. Tym razem małego pstryczka w nos dostała Wersow. Tromba najwyraźniej nie mógł powstrzymać się od krótkiego komentarza dotyczącego jej przeszłości.

Członkowie Ekipy kolejny raz są na ustach fanów i niemal całego Internetu. Podział w grupie przyjaciół nieustannie wzbudza wiele kontrowersji. Po tym, jak Friz ogłosił, że projekt Dom Ekipy się kończy, na jaw co chwilę wychodzą nowe fakty dotyczące grupy przyjaciół. Tym razem chodzi o Trombę i Wersow. Na Twitterze pojawił się wpis, w którym twórca pokazuje nowe koszulki FC Barcelony, na których widoczna jest sowa, która łudząco przypomina tę z loga Wersow. Twórca posta zażartował, że podczas meczu piłkarze, zamiast koszulek z logiem Spotify, założą trykoty z logiem Wersow. Dodał, że to pierwsza taka sytuacja w historii, w której polska influencerka pojawi się na katalońskim trykocie. Prawda, jak to często bywa, leży gdzieś pośrodku. Niedawno FC Barcelona poinformowała oficjalnie, że podczas niedzielnego El Clásico na froncie jej koszulki będzie widniało logo piosenkarza Drake'a. Klub rzeczywiście zastąpi logo swojego sponsora logiem artysty, czyli sową, w ramach współpracy ze Spotify. Niewinny żart twórcy posta na Twitterze, nie przeszedł jednak niezauważony. Od komentarza nie mógł powstrzymać się Tromba, który wydawać mogłoby się, że zadał niewinne pytanie.

Nitro ujawnił prawdziwe powody rozstania w Domu Ekipy? Jego słowa zaskoczeniem

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Tromba - Wersow

Mateusz Trąbka, pod postem z koszulkami FC Barcelony, na których widoczna jest sowa, zapytał, czy aby na pewno została uzyskana zgoda odpowiednich osób, na promowanie loga.

a Francuz zgodę wyraził?

W sieci zawrzało. Jedni traktują pytanie Tromby bardzo niewinnie, inni natomiast uważają, że temat dotyczący Wersow i jej loga został już wyczerpany, więc takie żarty są nie na miejscu.

Członkowie Ekipy chcą rozwiązania umów. Ekipa Holding wyraziła swoje stanowisko

Ty to się lepiej już nie odzywaj, podobno byliście „przyjaciólmi” a teraz się z niej wyśmiewasz, dziecinada max

Smutno się patrzy na to jaka odklejka w internecie Cię ostatnio złapała. Mam nadzieje ze kiedyś ogarniesz jakie to wszystko było bucowate i się otrząśniesz

A Twoja umowa wyraziła zgodę żebyś się wypowiadał?

Zasięgi się kończą, wiec trzeba inaczej się wybijać co nie

Tromba postanowił odnieść się do fanów, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

a widzę, że żartować już nie można co, odpowiadając dla niektórych tutaj - będąc w ekipie raczej śmiać się publicznie z jej członków nie jest chyba ok ;)