Tromba i Marcysia z Ekipy Friza prawie potrącili człowieka. Przerażające nagranie w sieci

2022-12-07 9:23
Tromba z Ekipy Friza prawie potrącił człowieka. Przerażające nagranie w sieci
Autor: Move Federation / screen z profilu: www.instagram.com/trombabomba Tromba z Ekipy Friza prawie potrącił człowieka. Przerażające nagranie w sieci

Tromba i Marcysia prawie potrącili człowieka, o czym sam Trąbka poinformował w mocnych słowach. W całej sytuacji może mówić o wielkim szczęściu. choć tak naprawdę to jego dziewczyna wykazała się czujnością i doskonałym refleksem. To ona prowadziła samochód. Wszystko stało się, gdy wspólnie wracali z Warszawy do Krakowa jadąc po drodze poza terenem zabudowanym. Nagranie ku przestrodze podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Tromba i Marcysia - prawie potrącili człowieka
  2. Tromba i Marcysia - wideo z sytuacji

Tromba i Marcysia z Ekipy Friza prawie potrącili człowieka i sam Trąbka w mocnych słowach opisał mrożącą krew w żyłach sytuację. Gdyby nie refleks jego dziewczyny, szybka reakcja i czujność, to mogłoby się to zakończyć naprawdę tragicznie. Youtuber zapewne wielokrotnie oglądał popularne filmy z polskich dróg. Widział zarówno wypadki, jak i szczęśliwe sytuacje, kiedy kierowcy unikali kolizji czy potrąceń. Sam właśnie był w centrum tego typu zdarzenia, więc tym bardziej wzbudziło to u niego szok. Mocniej przeżyła to jego partnerka, która prowadziła samochód. Marcysia Ryskala przez długi czas nie mogła dojść do siebie, bo cudem uniknęła wypadku z udziałem pieszego. 

Marcysia z Ekipy Friza w bardzo ODWAŻNYM filmiku. Odsłoniła BARDZO dużo!

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Tromba i Marcysia - prawie potrącili człowieka

Gdyby odpukać doszło do potrącenia, to zapewne Marcysia Ryskala miałaby spore problemy. Para Youtuberów poruszała się jednak samochodem wyposażonym w wideorejestrator, a nagranie z tego przerażającego momentu na pewno służyłoby jako dowód w sprawie. Jasno wskazywałoby na niewinność Marcysi z Ekipy Friza. Jechała ona drogą poza terenem zabudowanym, a poboczem szedł ubrany na ciemno człowiek. Nie miał na sobie kamizelki odblaskowej, więc na nieoświetlonej drodze praktycznie nie było go widać. Jadąca samochodem influencerka w ostatniej chwili dostrzegła człowieka i odbiła na przeciwny pas. Tromba chwilę po tym zdarzeniu postanowił opisać całą sytuację i zdradził, że jego dziewczyna jest kompletnie roztrzęsiona:

Ogólnie mam pewną wiadomość, przesłanie dla ludzi. Zdarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Wracaliśmy z Marysią z Warszawy. Droga z Warszawy do Krakowa S7, jesteśmy blisko Krakowa, przejechaliśmy Słomniki. Tutaj latarni nie ma, jest ciemno. Droga jednopasmowa, jedziesz swoim pasem. Jest pobocze, jednak jest to bardzo niebezpieczna droga, jest ciemno a jeszcze jak jesteś na czarno ubrany to tym bardziej cię nie widać

- opowiedział Tromba, po czym opisał w mocnych słowach nieodpowiedzialnego człowieka:

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

Jedziemy, jedziemy i nagle wyłania nam się chłop na środku drogi. Otarliśmy się o zabicie człowieka i nie wiem, Marysia się cała trzęsie. Ja wyszedłem się przejść. Złapałem tego małolata, pijany, leci sobie poboczem. Zszedł koło stacji i dostał opie*dol. Co więcej mogę zrobić. Pokazuję nagranie i niech to będzie przestroga dla wszystkich.

Tromba i Marcysia - wideo z sytuacji

Tromba i Marcysia jechali zgodnie z prawem i gdyby nie refleks zakończyłoby się to tragiczne. Mateusz Trąbka śmiało mógł wezwać policję, by ukarała mandatem mężczyznę idącego poboczem bez odblasków. Zgodnie z art. 11 ust. 4a Ustawy Prawo o ruchu drogowym istnieje prawny obowiązek używania elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych. Artykuł ten mówi, że pieszy poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku. Mandat za brak odblasków wynosi 100 złotych, ale możliwe jest rozszerzenie kary do 3000 złotych.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze