Martyna Gąsak - The Voice Kids

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Martyna Gąsak oczarowała trenerów Voice Kids. Nie mogli uwierzyć, że to jej głos!

2023-03-17 13:53

Martyna Gąsak swoją wersją jednego z najtrudniejszych utworów na świecie, zachwyciła wszystkich! Trenerzy byli oszołomieni wokalnymi umiejętnościami nastolatki, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Musicie to zobaczyć!

Przed nami pierwsze Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji The Voice Kids. W sobotnim odcinku na scenie zobaczymy 14-letnią Martynę Gąsak, która zaśpiewała utwór Never Enough z musicalu The Greatest Showman. Warto dodać, że wybrana przez nastolatkę piosenka jest niezwykle trudna, a sam Simon Cowell stwierdził, że to jeden z największych utworów wszech czasów. W naszym materiale wideo możecie zobaczyć fragment niesamowitego występu nastolatki, który wbił w fotele trenerów The Voice Kids 2023. Każdy z ekspertów przyznał, że Martyna ma szanse zajść naprawdę daleko i jest stworzona do tego, by występować na scenie.

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Martyna Gąsak oczarowała trenerów Voice Kids. Nie mogli uwierzyć, że to jej głos!

Martyna Gąsak - The Voice Kids

Martyna Gąsak w The Voice Kids sprawiła, że trenerzy zaniemówili. Eksperci byli pod wrażeniem jej talentu oraz ogromnej dojrzałości, która zaprezentowała. Dawid Kwiatkowski przyznał, że utwór, który wybrała w pełni pokazał jej możliwości wokalne.

Masz jeden z najlepszych głosów w tej edycji. Twój głos jest niepowtarzalny, niesamowity.

Pod wrażeniem była również Cleo.

Tak dziś wygląda Ola Gwazdacz z The Voice Kids! Odniosła sukces w innym talent-show

To, co zrobiłaś na tej scenie było absolutnie magiczne. Masz potężny głos.

Baron przyznał, że Martyna jest w odpowiednim miejscu, które może zapewnić jej spektakularną karierę.

Chciałem ci podziękować, bo miałem dreszcze i to na obu rękach. To było bardzo profesjonalne i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteś w szóstej edycji The Voice Kids, bo to tacy ludzie jak ty tworzą jakość tego programu.

Do drużyny którego trenera zdecyduje się pójść Martyna Gąsak? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Martyna Gąsak - kto to?

Martyna Gąsak przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła jeszcze w przedszkolu. Zadebiutowała na scenie w wieku sześciu lat, kiedy wzięła udział w konkursie wokalnym. Zaśpiewała w nim przebój Jedzie pociąg z daleka Ryszarda Rynkowskiego i zajęła pierwsze miejsce. Swoje umiejętności wokalne 14-latka szlifuje w elbląskim studiu wokalnym. Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE