Toy Story 4 - piosenki z filmu. Co usłyszymy w nowej części wielkiego hitu?

2019-03-20 17:19 A.D.
ToyStroy
Autor: YouTube/ GameSpot Universe Trailers

Toy Story to wyjątkowa opowieść, do której po kilku latach postanowili powrócić twórcy studia Pixar oraz Disney. Niebawem zobaczymy czwartą część przygód Chudego i Bazza Astrala oraz ich przyjaciół. Nie zabraknie ciekawych zwrotów akcji, zabawnych pomyłek i oczywiście dobrej muzyki. Jej próbkę mogliśmy już usłyszeć w zapowiedzi produkcji. Co usłyszymy w Toy Stroy 4? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Toy Story 4 to najnowsza część opowiadająca o przygodach dobrze nam znanych zabawek. Szeryf Chudy i Buzz Astral ponownie przeżyją wielkie przygody. Po ucieczce z przedszkola Słoneczko nasi bohaterowie znaleźli w końcu nową właścicielkę. Czy jednak świat może ich rozdzielić? Dowiemy się również jak potoczył się losy pastereczki Bou. Jaką piosenkę słyszymy w zwiastunie produkcji. Czy powróci dobrze nam znany motyw muzyczny z poprzednich części? 

Toy Stroy 4 - piosenki z filmu

W zwiastunie nowej części filmu możemy usłyszeć utwór Bay City Rollers - Bye Bye Baby. Prócz tego w filmie nie może zabraknąć piosenki 'Ty druha we mnie masz', która do tej pory pojawiała się we wszystkich częściach. 

Zobacz też: Quiz: jaki żywioł w Tobie drzemie?

Najnowsze