żywioły

i

Autor: East News

Quiz: jaki żywioł w Tobie drzemie?

2019-03-20 15:42

Uważasz się za osobę spokojną? A może właśnie drzemie w tobie prawdziwy wulkan emocji, który uwalnia się pod wpływem gniewu? Każdy z nas jest inny i wewnątrz nas uśpione są zupełnie inne emocje. Niektórzy uważają, że to konkretne żywioły w nas dominują. Jesteś ogniem, wodą, ziemią czy powietrzem? Sprawdź teraz na ESKA.pl!

Cztery żywioły to najpotężniejsze siły, które sterują pogodą, a często i naszym życiem. Niemal w każdej opowieści o magach podkreślona jest ich rola w naszym życiu. To z nich można czerpać siły i moc oraz chęć do działania. Każdy z nas ma również ukryte pokłady energii, które mogą łączyć się z jednym z nich. Teraz możecie sprawdzić, który jest wam najbliższy! 

Quiz - jaki żywioł w Tobie drzemie?

Chcesz dowiedzieć się, jaki żywioł jest ci najbliższy? Już teraz rozwiąż nasz quiz! Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE