TOMASZ ZARZYCKI - wzrost, wiek, dziewczyna. Kim jest Mister Polski 2018?

2019-12-07 18:49
TOMASZ ZARZYCKI - wzrost, wiek, dziewczyna, bez koszulki. Kim jest Mister Polski 2019?
Autor: screen z profilu na Instagramie (https://www.instagram.com/tomekzarzycki/) TOMASZ ZARZYCKI - wzrost, wiek, dziewczyna, bez koszulki. Kim jest Mister Polski 2019?

Tomasz Zarzycki został Misterem Polski 2018! Dzięki zdobytemu tytułowi będzie miał okazję reprezentować Polskę podczas konkursu Mister Supranational 2019. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia w Katowicach podczas Festiwalu Piękna. Kim jest Tomasz Zarzycki? Poznajcie go lepiej na ESKA.pl

Kim jest Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018 i reprezentant naszego kraju podczas Mister Supranational 2019? Wysoki, dobrze zbudowany, zadbany i bardzo przystojny zrobił największe wrażenie na jury i wszystkich oglądających wydarzenie! Tomasz Zarzycki, choć konkurencja była silna, zwyciężył i zapewnił sobie tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce. Miano to powędrowało z rąk ubiegłorocznego zwycięzcy, Jakuba Kucnera. Tomasz Zarzycki podczas Mister Supranational 2019 otrzymał tytuł 3. wicemistera świata. To ogromny sukces - gratulujemy!

Tomasz Zarzycki - kim jest Mister Polski 2018?

Tomasz Zarzycki urodził się w Łodzi i ma 26 lat. Tomasz Zarzycki ma 188 cm wzrostu. Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce został w 2018 roku Misterem Ziemi Łódzkiej. Studiował logistykę, a na co dzień pracuje jako model. Czy ma dziewczynę? Tego nie wiadomo - w jego serwisach społecznościowych nie znajdujemy zdjęć z drugą połówką. Został Misterem Pytania Na Śniadanie, Misterem Internetu, ale przede wszystkim Misterem Polski, dzięki czemu będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Mister Polski 2018 - Tomasz Zarzycki

Tomasz Zarzycki został Misterem Polski 2018! Tym samym stał się nowym obiektem westchnień kobiet i dołączył do elitarnej grupy innych zwycięzców tego tytułu. W przeszłości tytuł zdobył m.in. Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Jan Dratwicki i Jakub Kucner. Tomasz Zarzycki zwyciężył i będzie reprezentować nasz kraj, podczas wyborów Mistera na świecie. Drugim Misterem Polski 2018 został Michał Grudzień, a pierwszym wicemisterem 2018 został Marcin Moczulski.

Mister Polski 2019 - KANDYDACI w samej bieliźnie! [GALERIA]
Autor: Adam Piasecki Tomek Zarzycki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze