Historyczne osiągnięcie Polaka w finale Mister Supranational 2018! Które zajął miejsce?

2018-12-16 14:19
Polak wicemisterem świata! Kim jest Jakub Kucner?
Autor: East News / fot.Jankowski/REPORTER Jakub Kucner

Jakub Kucner zachwycił cały świat podczas finału Mister Supranational 2018! To wielki sukces Polaka! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Nie tylko panie mają swój konkurs piękności. Od wielu lat organizowane są również wybory najprzystojniejszego, a wśród licznych konkursów jest i Mister Supranational 2018. To właśnie on odbył się wieczorem 8 grudnia. Polskę reprezentował Jakub Kucner, fotomodel, aktor, prezenter telewizyjny. Polak osiągnął ogromny sukces! 

Mister Supranational 2018 - które zajął miejsce? 

Do zostania najprzystojniejszym facetem na świecie Jakubowi zabrakło bardzo mało! Polak otrzymał tytuł I Mistera Supranational 2018. Wygrał Mister Indii, Prathamesh Maulingkar. Kolejne miejsca zajęli: Mister Brazylii Samuel Costa, Mister Tajlandii Kevin Dasom i Mister Holandii  Ennio Fafieanie.

Ogromny sukces Polki w konkursie Miss Supranational 2018! To przejdzie do historii!

Supranational 2018 - WYNIKI. Historyczny sukces Polski!

Teraz już śmiało możemy mówić, że Polacy to najpiękniejszy naród świata. W wyborach Miss i Mistera Supranational 2018 nasi kandydaci zajęli jedne z najwyższych możliwych miejsc. W piątek ogromny sukces osiągnęła Magdalena Bieńkowska, która została II VIce Miss Supranational 2018.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze