Tomasz Kabis - finalista Mam Talent walczy z nowotworem serca!

2019-02-10 9:23 M.C.
Mam Talent - finalista programu walczy z ciężką chorobą!
Autor: fot./screen/youtube.com/Alan Kralski Tomasz Kabis

O swoim stanie zdrowia poinformował fanów w internecie. Na ESKA.pl przeczytacie o ciężkiej chorobie jednego z finalistów Mam Talent.

Mam Talent - finalista programu walczy z ciężką chorobą! jego fani dowiedzieli się tego za pośrednictwem Facebooka, gdzie showman zdecydował się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Tomasz Kabis, bo o nim mowa, to utalentowany iluzjonista, który zachwycał swoimi występami jurorów. Teraz jednak musi się skupić nie na czarach, ale na leczeniu.

Tomasz Kabis - na co choruje finalista Mam Talent?

Tomasz Kabis wystąpił w 6 edycji Mam Talent. Iluzjonista od początku oczarowywał wszystkich swoimi sztuczkami. Swoją magią potrafił zaskoczyć zarówno publiczność, jak i jury programu. Z odcinka na odcinek jego pokazy były coraz wymyślniejsze. Dzięki swoim niezwykłym pomysłom na magiczne tricki, udało mu się dotrzeć do finału.

Teraz nie tylko jego kariera, ale i życie jest zagrożone przez ciężką chorobę! Rak - taką diagnozę usłyszał w Wigilię. W 4 lutego, w światowy dzień walki z rakiem, Na Facebooku zamieścił poruszający wpis. Mówi w nim o czekającym go leczeniu oraz prosi fanów o modlitwy i trzymanie kciuków za jego wyzdrowienie:

Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem :) Niestety w Wigilię okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto :) Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym co dobrego u mnie to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki ;) ja o wszystkich wspierających też pamiętam :) Dzisiaj pierwsza dawka chemi, mam nadzieję będzie ok. Mam wielką motywację do zdrowienia, leżąc już jakiś czas po operacji ciągnie mnie na scenę jak jeszcze nigdy :) :D Czas na największą sztuczkę w moim życiu "abrakadabra i raka nie ma :)" przecież zawsze mówię: #CzarodziejeMogaWszystko - napisał Tomasz Kabis 4 lutego

Tomasz Kabis - występy magika z Mam Talent

Wszyscy liczymy, że tym razem to nie czary, lecz nauka i lekarze pomogą Tomaszowi. Im szybciej uda mu się dojść do zdrowia, tym szybciej stanie na scenie, by dawać takie występy:

Najnowsze