Patryk Niekłań - tragiczne wiadomości o finaliście Mam Talent. Jaki jest jego stan zdrowia?

2019-01-31 10:49
Patryk Niekłań
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Jaki jest stan zdrowa Patryka Niekłania? Finalista Mam Talent pozostaje w szpitalu. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Patryk Niekłań to finalista Mam Talent z 2018 roku. Mężczyzna podbił serca publiczności swoimi wyjątkowymi umiejętnościami. Udało mu się zająć 3 miejsce. Dzień po finałowym odcinku akrobata wracał z Warszawy do rodzinnych Starachowic. Wtedy to miał miejsce wypadek samochodowy. Pojazd kierowany przez Niekłania uderzył w drzewo, a on sam w stanie ciężkim trafił do szpitala. Jaki jest jego stan zdrowia? 

Patryk Niekłań - stan zdrowia 

Patryk Niekłań pozostaje w stanie ciężkim. Artysta porusza rękami i nogami i otwiera oczy. Niestety nie kontaktuje się z rodziną. Akrobata przebywa obecnie w klinice Budzik dla dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie. Zrozpaczona rodzina prosi o wsparcie, bo Patryk Niekłań wymaga całodobowej opieki i rehabilitacji. 

Patryk Niekłań - jak pomóc akrobacie? 

Rodzina Patryka prosi o pomoc. Możecie to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku Fundacji „Schody do Nieba”, która zajmuje się finansowaniem jego leczenia. Numer konta: BZWBK.92109011860000000117272544.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze