Voice of Poland 11: Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

2020-09-19 13:10 PO.
Edyta Górniak
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP / materiały prasowe

Edyta Górniak w jednym z najnowszych odcinków The Voice of Poland 11 nie była w stanie opanować emocji, a wszystko przez występ jednego uczestnika! Trenerka muzycznego show podczas występu Przemka Pajdaka nie szczędziła słów. Koniecznie zobaczcie wideo na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 trwa w najlepsze, a uczestnicy, widzowie i prowadzący już mogą kolekcjonować najlepsze momenty, które mają miejsce w trakcie muzycznego show. Jedną z chwil wartych zapamiętania jest chociażby sytuacja, w której Edyta Górniak mówi do uczestnika The Voice of Poland 11: - Ale ty jesteś ogier! Do kogo zostały skierowane te słowa? Otóż trenerka nowej edycji muzycznego show nie była w stanie opanować emocji podczas występu Przemka Pajdaka! Szaleńczo roztańczona Edyta Górniak to rzadki widok. Wokalistka nie była w stanie usiedzieć na obrotowym fotelu, kiedy na scenie pojawił się 25-letni uczestnik jedenastej edycji The Voice of Poland. Już po kilku taktach Edyta Górniak zdecydowała się oddać rockandrollowemu szaleństwu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Pozostali trenerzy także nie kryli zadowolenia z występu Przemka. Jednak to właśnie Edyta Górniak postanowiła zawalczyć o niego najmocniej. Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie... - zaczęła podekscytowana trenerka jedenastej edycji The Voice of Poland. Z każdą kolejną minutą wokalistka coraz odważniej komunikowała, że Przemek Pajdak jest uczestnikiem, którego chce mieć w swojej drużynie. Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… - zachwalała rozanielona trenerka. Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale... ja mam najwięcej! - próbowała przekonać uczestnika do pójścia do jej drużyny. Czy Edyta namówi Przemka, aby to właśnie z nią szedł tanecznym krokiem przez resztę programu? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 19.09.2020 o godzinie 21:00 w TVP2.   

Przemek Pajdak - kim jest? 

Przemek Pajdak na co dzień mieszka i pracuje w Londynie, gdzie przeprowadził się sześć lat temu. Obecnie jest kierowcą i gra w zespole hokejowym Bracknell Devils na pozycji atakującego. Mimo wielu zainteresowań to właśnie muzyka zajmuje najważniejsze miejsce w jego sercu. Kiedy potrzebowałem wsparcia - muzyka była dla mnie. Pomogła mi z pewnością siebie i przełamaniem strachu, poznaniem i zaakceptowaniem siebie - wyjaśnia Przemek, który w najbliższą sobotę w programie zaśpiewa utwór formacji Jet Are You Gonna Be My Girl.  

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze